Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DRSNÁ HÁDKA

  Nejdřív se do ženy pustila tchýně, potom i manžel!

  22.07.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Jela si jen vyzvednout své děti, místo toho to ale pořádně schytala od své tchýně a svého manžela, kteří ji fyzicky napadli!

  Auto 158. lupa
  Než se objevila tchýně, bylo vše v pořádku, pak ale začala drsná hádka! | Policejnidenik

  Nepříjemný incident se odehrál mezi manželi na Semilsku. Tchýně nejspíš neunesla, že se žena hodlá s jejím synem rozvést, a tak ji fyzicky napadla! 

  Žena po napadení nejspíš skončí v pracovní neschopnosti!
   

   

  V inkriminovanou dobu si oznamovatelka přijela autem k manželovi pro jejich děti, které u něj byly na návštěvě,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková. Vše probíhalo naprosto poklidně až do chvíle, kdy se na scéně objevila tchýně. Ta začala svou snachu nejdříve slovně urážet a následně ji začala fackovat hlava nehlava. Muž se ve vzniklé strkanici zastal své matky a svou ženu rovněž zfackoval a dokonce ji měl i několikrát kopnout!

   

  Žena nakonec musela vyhledat lékařskou pomoc a vypadá to, že jí vznikne i pracovní neschopnost. „Policisté v této souvislosti již zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu ublížení na zdraví,“ dodala Baláková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...