Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ALKOHOL ZA VOLANTEM

  Starostův syn často řídí opilý!

  21.07.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Zřejmě nenapravitelný je dvaatřicetiletý Michal Šnebergr z Železné Rudy na Plzeňsku. Policisté ho opakovaně přistihli, jak řídí pod vlivem alkoholu. Pohoršující je skutečnost, že nezodpovědný řidič je synem tamního starosty.

  Dopravní policie. lupa
  Na starostova syna prý měli policisté políčeno, když jel do práce. | Policejnidenik

  Ostudu dělá starostovi Železné Rudy jeho prostopášný syn, který holduje alkoholu a nezdráhá se v opilosti řídit. V minulosti mu přitom soud udělil za jízdu v opilosti pokutu 20 tisíc a roční zákaz řízení motorových vozidel. Nedávno ho ale policisté znovu přistihli při řízení pod vlivem alkoholu.

   

  „Hlídka řidiče ve vozidle Škoda Octavia zastavila brzy ráno v prostoru bývalého hraničního přechodu v Alžbětíně,“ uvedla za policisty Dana Ladmanová. „Dechová zkouška byla pozitivní s výsledkem 1,42 promile. Muže následně policisté převezli do nemocnice v Klatovech, kde se podrobil odběru krve,“ doplnila. Starostův syn přitom nejel z hospody, ale měl namířeno do práce. Jednalo se tak o „zbytkový“ alkohol.  

  Muži hrozí nyní až tři roky za mřížemi, protože opilý řídil opakovaně!

   

  Za ohrožení pod vlivem návykové látky hrozí Šnebergrovi až tříleté vězení. „Policisté již zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu,“ potvrdila Ladmanová. Pro recidivistu Šnebergra navíc může být komplikované získat řidičák zpět. Jeho vrácení je totiž podmíněno úspěšným absolvováním dopravně psychologického vyšetření. Při něm se zkoumá i případná závislost na návykových látkách.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...