Sobota 24. února 2018
svátek má Matěj, zítra Liliana
  CHTĚL SE ZASTŘELIT

  Muž policistům vyhrožoval, že se zastřelí!

  20.07.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Opilý muž se zamkl v autě a mířil na sebe pistolí! S policisty ani s vyjednavačkou nijak nekomunikoval, pouze vyhrožoval, že zbraň prosti sobě skutečně použije.

  Policejní auto. lupa
  Na výzvy policistů nereagoval, museli ho tedy zadržet za použití násilí! | Policejnidenik

  Dramatická událost se stala v Olomouci u obchodního centra na Horním Lánu. Muž oznámil na městskou policii, že se chce zabít, strážníci okamžitě předali případ policistům a rozjelo se intenzivní pátrání! 

  Mířil na sebe pistolí a vyhrožoval, že stiskne spoušť! S policisty nijak nekomunikoval!
   

   

  Na základě důkladného vyhodnocení a prověření všech získaných informací a poznatků byl muž vypátrán ve vozidle na parkovišti u obchodního centra na Horním Lánu,“ uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková. Muž ovšem nereagoval na výzvy k vystoupení a nekomunikoval ani s policejní vyjednavačkou. Neustále na sebe mířil zbraní a vyhrožoval, že se zastřelí.

   

  Po chvíli se s autem rozjel směrem ke kruhovému objezdu na ulici Kafkova, kde se ho podařilo zastavit zatarasením cesty služebním autem. Ani teď však muž s policisty nijak nekomunikoval a opět se zamkl uvnitř auta. „Vzhledem k tomu, že existovala důvodná obava, že muž své výhrůžky (že zbraň použije proti sobě), uskuteční, policisté ho za použití donucovacích prostředků bočním oknem a po otevření vytáhli ven, zadrželi a předali přivolané zdravotnické záchranné službě,“ dodala Urbánková.

   

  Při dechové zkoušce nadýchal 1,6 promile, z tohoto důvodu nyní čelí obvinění z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu nyní hrozí až rok za mřížemi. Co ho k jeho jednání vedlo je nyní předmětem dalšího vyšetřování.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...