Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  CHTĚL SE ZASTŘELIT

  Muž policistům vyhrožoval, že se zastřelí!

  20.07.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Opilý muž se zamkl v autě a mířil na sebe pistolí! S policisty ani s vyjednavačkou nijak nekomunikoval, pouze vyhrožoval, že zbraň prosti sobě skutečně použije.

  Policejní auto. lupa
  Na výzvy policistů nereagoval, museli ho tedy zadržet za použití násilí! | Policejnidenik

  Dramatická událost se stala v Olomouci u obchodního centra na Horním Lánu. Muž oznámil na městskou policii, že se chce zabít, strážníci okamžitě předali případ policistům a rozjelo se intenzivní pátrání! 

  Mířil na sebe pistolí a vyhrožoval, že stiskne spoušť! S policisty nijak nekomunikoval!
   

   

  Na základě důkladného vyhodnocení a prověření všech získaných informací a poznatků byl muž vypátrán ve vozidle na parkovišti u obchodního centra na Horním Lánu,“ uvedla policejní mluvčí Irena Urbánková. Muž ovšem nereagoval na výzvy k vystoupení a nekomunikoval ani s policejní vyjednavačkou. Neustále na sebe mířil zbraní a vyhrožoval, že se zastřelí.

   

  Po chvíli se s autem rozjel směrem ke kruhovému objezdu na ulici Kafkova, kde se ho podařilo zastavit zatarasením cesty služebním autem. Ani teď však muž s policisty nijak nekomunikoval a opět se zamkl uvnitř auta. „Vzhledem k tomu, že existovala důvodná obava, že muž své výhrůžky (že zbraň použije proti sobě), uskuteční, policisté ho za použití donucovacích prostředků bočním oknem a po otevření vytáhli ven, zadrželi a předali přivolané zdravotnické záchranné službě,“ dodala Urbánková.

   

  Při dechové zkoušce nadýchal 1,6 promile, z tohoto důvodu nyní čelí obvinění z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky, za což mu nyní hrozí až rok za mřížemi. Co ho k jeho jednání vedlo je nyní předmětem dalšího vyšetřování.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...