Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OPILEC SE CHTĚL OBĚSIT

  Zachránili mu život – přesto na ně zaútočil!

  17.07.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Vysoká pokuta hrozí 57letému muži, který v opilosti ničil nábytek své družky a pak se chtěl oběsit na stromě. Policisté muže zachránili, ten jim však místo poděkování nadával, tak ho odvezli na záchytku.

  Alkohol. lupa
  Agresivitu v muži podpořil i vypitý alkohol. | Policejnidenik

  Oběsit se na psím vodítku chtěl sedmapadesátiletý muž v obci na Jičínsku. „Policejní hlídka obvodního oddělení Jičín byla povolána k hádce a poškození majetku v bytě mezi druhem a družkou,“ vylíčil policejní mluvčí Aleš Brendl. Jakmile sedmapadesátiletý muž zahlédl policejní auto, přestal ničit zařízení bytu a utekl do zahrady.  

  Agresivní muž nadýchal přes dvě promile. Za jeho řádění mu hrozí padesátitisícová pokuta.
   

  „Agresor se schoval se do koruny stromu, kde si mezitím připravil z vodítka pro psa oprátku. Policistům začal vulgárně nadávat a vyhrožovat jim, že skočí dolů,“ popsal Brendl. Policisté se snažili s mužem vyjednávat, přesto po chvíli skočil ze stromu dolů s vodítkem omotaným kolem krku. „Hlídka k němu okamžitě přiběhla a odřízla provaz, který měl kolem krku,“ doplnil policejní mluvčí. Následná dechová zkouška prokázala u muže pozitivní hodnotu 2,01 promile alkoholu v dechu. Proto byl eskortován přímo na protialkoholní záchytnou stanici, kde zůstal až do vystřízlivění. Svým jednáním spáchal několik přestupků, a to přestupek proti majetku, přestupek proti občanskému soužití a v neposlední řadě přestupek proti veřejnému pořádku, za což mu hrozí pokuta až ve výši 50 tisíc korun nebo omezující opatření.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...