Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Chata plná mrtvol!

  Hrůzný nález: Hořící chata ukrývala torza čtyř těl!

  25.01.2016 06:00 / krimi google+ twitter facebook

  Ohořelá torza čtyř těl objevili hasiči v chatce v Plzni – Radčicích, kterou zachvátily plameny! Podle všeho se jednalo o dvě lidské mrtvoly a dva uhynulé psy! Co se v chatce stalo, zatím policie nezjistila.

  Hořící chatka lupa
  V hořící chatě objevili hasiči torza čtyř těl. | tn.nova.cz

  Chatka Na Hůrkách byla delší dobu neobývaná a majitel ji plánoval srovnat se zemí. V podvečerních hodinách ale malý rekreační objekt vzplál a oheň chatku na okraji lesa zcela zničil. Uvnitř hasiči natrefili na čtyři těla. Původně policisté prohlásili že minimálně jedna mrtvola je lidská. Počet lidských obětí je ale nakonec vyšší! 

  V ohnivém pekle našli smrt zřejmě dva lidé a dva psi. O koho jde a co všichni v chatce dělali, je zatím nejasné.

   

  Kriminalisté chatku celou noc hlídali a za bílého dne ji začali bedlivě prohledávat. Zároveň se snaží zjistit, co tragickému požáru předcházelo. Už v neděli měla policie další poznatky k torzům ohořelých těl. Ukázalo se, že uvnitř našli s největší pravděpodobností smrt dva lidé a dva psi. „Nařídili jsme pitvu a s jistototu tak tuto informaci budeme moci potvrdit až později. Zatím ale vše nasvědčuje tomu, že šlo skutečně o dvě osoby a dva psy,“ potvrdila policejní mluvčí Martina Kohoutová. Jak zemřeli, ale zatím zůstává záhadou.

  pop | bleskove.cz

  Témata: požár, chata, smrt, Plzeň
  Komentáře ke článku
  loading...