Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  STŘELBA

  Revolverem postřelil mladého muže!

  16.07.2017 08:01 / krimi google+ twitter facebook

  Neshody s kolegou se rozhodl 33letý muž řešit velmi rázně a na 25letého mladíka vystřelil, čímž mu způsobil lehké zranění. Případ řeší karlovarská policie.

  Pouta. lupa
  Policie muže vypátrala po několika dnech. | Policejnidenik

  Incident se odehrál ve zdravotnickém zařízení v Karlových Varech. Třiatřicetiletý zaměstnanec firmy přišel v noci do práce a hned zaútočil na svého mladšího kolegu. „V místnosti pro zaměstnance agresor nejprve slovně napadl pětadvacetiletého kolegu a pak na něj vystřelil flobertovým revolverem,“ potvrdila policejní mluvčí Zuzana Týřová. Mladému muži způsobil útočník lehčí zranění, které si vyžádalo lékařské ošetření.  

  Násilné trestné činnosti se agresor dopouštěl již v minulosti. Za mřížemi by mohl strávit až čtyři roky.
   

  To ale agresorovi nestačilo a o pár hodin později zaslal postřelenému muži několik výhrůžných sms zpráv, ve kterých mimo jiné vyhrožoval fyzickou likvidací jemu i zdravotnickému personálu. „Kriminalisté útočníka po několika dnech zadrželi ve Středočeském kraji a zahájili trestní stíhání,“ uvedla policejní mluvčí. Třiatřicetiletému muži z Karlových Varů hrozí za nebezpečné vyhrožování, ublížení na zdraví a vydírání až čtyřletý trest odnětí svobody. „V páchání trestné činnosti není žádným nováčkem, již v minulosti se dopustil násilné trestné činnosti jako např. loupeže či vydírání,“ doplnila Zuzana Týřová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...