Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  OKRÁDAL DĚDU

  Že se nestydí! Dlouhodobě okrádal svého dědečka!

  13.07.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Nevděčný vnuk (19) zneužil důvěry svého dědečka a systematicky mu vysával jeho bankovní účet! Okradl ho o 150 tisíc!

  Platební karta lupa
  Dědečkovi tajně vybíral z jeho platební karty a poté ho ještě okrádal přes internet banking! | Internet

  Mladý darebák, který bydlel se svými prarodiči v rodinném domě v Plzni na Slovanech, odporným způsobem zneužil důvěry svého dědečka! 

  Místo vděku vlastního dědečka dlouhodobě okrádal!
   

   

  Od června do září minulého roku mu opakovaně bral potají z peněženky platební kartu, kterou si u bankomatu vybral pro svou vlastní potřebu celkem 30 tisíc. Následně vždy kartu do dědečkovy peněženky nenápadně vrátil. To mu ovšem nestačilo!

   

  V tomto roce totiž ještě přitvrdil! „Svému dědovi začal pomáhat s internetovým bankovnictvím, přičemž znal jeho přístupové heslo k bankovnímu účtu,“ uvedla policejní mluvčí Veronika Hokrová. Díky dědečkově důvěře tak měl možnost si nahrabat z pohodlí domova. Celkem si neoprávněně převedl na svůj účet 125 tisíc korun. Chudák děda o ničem neměl ani tušení, protože mobil, na který přicházely smsky s autorizačními kódy, nechával neustále položený u počítače.

   

  Kriminalisté se případem intenzivně zabývali a muže obvinili z přečinu krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku,“ dodala Hokrová. Mladíkovi v případě pravomocného odsouzení hrozí až pět let za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...