Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OPILÝ HRDINA

  Na policisty dělal ramena!

  09.07.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Teprve sedmnáctiletý chlapec dělal před kamarádem silácké řeči na policisty, když po něm chtěli, aby se legitimoval. Na stanici už takový hrdina ale nebyl!

  Alkohol. lupa
  V opilosti dělal před kamarádem machra a choval se arogantně k policistům! | Policejnidenik

  Policisté chtěli dvojici mladíků zkontrolovat v Hodoníně u zimního stadionu kvůli tomu, že znečišťovali veřejné prostranství. 

  Dělal ramena, tak skončil na služebně! Tam se jeho hrdinství vytratilo!
   

   

  Ačkoli jeden z mladíků bez problému a bez řečí policistům předložil svůj občanský průkaz, druhý se účelově začal chovat jako arogantní blbeček. „I přes opakovanou výzvu k prokázání totožnosti a potřebné součinnosti odmítal zjevně opilý mladík s policisty spolupracovat a z místa se snažil odejít,“ uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

   

  Jelikož s mladíkem nebyla rozumná domluva, skončil nakonec po použití donucovacích prostředků na stanici. Jeho hrdinství bylo rázem pryč a dokonce najednou sáhl do kapsy pro občanku. Policisté tak zjistili, že „hrdina“ před nimi má teprve sedmnáct let a posléze nadýchal 2,2 promile. „Policisté se dále zabývají tím, kde mladík k alkoholu přišel nebo kdo mu jej poskytl,“ dodal Zámečník.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...