Neděle 21. ledna 2018
svátek má Běla, zítra Slavomír
  OPILÝ HRDINA

  Na policisty dělal ramena!

  09.07.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Teprve sedmnáctiletý chlapec dělal před kamarádem silácké řeči na policisty, když po něm chtěli, aby se legitimoval. Na stanici už takový hrdina ale nebyl!

  Alkohol. lupa
  V opilosti dělal před kamarádem machra a choval se arogantně k policistům! | Policejnidenik

  Policisté chtěli dvojici mladíků zkontrolovat v Hodoníně u zimního stadionu kvůli tomu, že znečišťovali veřejné prostranství. 

  Dělal ramena, tak skončil na služebně! Tam se jeho hrdinství vytratilo!
   

   

  Ačkoli jeden z mladíků bez problému a bez řečí policistům předložil svůj občanský průkaz, druhý se účelově začal chovat jako arogantní blbeček. „I přes opakovanou výzvu k prokázání totožnosti a potřebné součinnosti odmítal zjevně opilý mladík s policisty spolupracovat a z místa se snažil odejít,“ uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník.

   

  Jelikož s mladíkem nebyla rozumná domluva, skončil nakonec po použití donucovacích prostředků na stanici. Jeho hrdinství bylo rázem pryč a dokonce najednou sáhl do kapsy pro občanku. Policisté tak zjistili, že „hrdina“ před nimi má teprve sedmnáct let a posléze nadýchal 2,2 promile. „Policisté se dále zabývají tím, kde mladík k alkoholu přišel nebo kdo mu jej poskytl,“ dodal Zámečník.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...