Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  TÝRÁNÍ

  Majitel zřejmě utýral svého psa!

  19.06.2017 08:01 / krimi google+ twitter facebook

  Brutální zacházení přivodilo smrt přátelskému labradorovi. Jeho majitel si na něm zřejmě rád vybíjel zlost. V případě prokázání viny mu hrozí pět let vězení.

  Policejní auto. lupa
  Policejní hlídka našla psa již mrtvého. | Policejnidenik

  Nevinné, bezbranné zvíře pravděpodobně zemřelo na následky hrubého zacházení. Případ šetří mostecká policie. „Na základě telefonického oznámení byla povolána hlídka městské policie do ulice Antonína Dvořáka, kde měl nějaký muž hrubě zacházet se psem, který následně zemřel,“ uvedla policejní mluvčí Ludmila Světláková.  

  Desetiletý labrador nebyl agresivní a bití od svého pána si nezasloužil. Přesnou příčinu jeho smrti určí pitva.
   

  Po příjezdu policejní hlídky se na místě nacházel i majitel zhruba desetiletého labradora. „Pes ležel na chodníku a nejevil známky života,“ popsala Světláková. Policie muže na místě zadržela a převezla ho k výslechu, poté byl propuštěn. „Mrtvé zvíře bylo předáno do Státního veterinárního ústavu v Praze, kde bude provedena pitva ke zjištění příčiny úmrtí,“ vysvětlila mluvčí. Zároveň bylo zahájeno trestní řízení pro podezření ze spáchání přečinu týrání zvířat.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...