Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  SMRTELNÁ NEHODA

  Dvě malé děti zemřely na silnici!

  19.06.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Život dvou vietnamských dětí ukončil nepozorný řidič. Tragédie se odehrála v Plzni. Podrobnosti policie nezveřejnila.

  Sanitka. lupa
  V době příjezdu záchranářů byly děti v bezvědomí. | Policejnidenik

  Tragická událost se stala v plzeňské Tyršově ulici. „Osobní automobil, který jel směrem k obchodnímu domu Plaza, zde srazil dvě děti. Obě záchranáři na místě resuscitovali a v kritickém stavu je převezli do nemocnice," popsal mluvčí policie Jan Koželuh s tím, že při příjezdu záchranářů byly obě děti v bezvědomí. Řidič osobního auta se po nehodě na místě zhroutil a nebyl schopen vypovídat.  

  Děti na následky zranění zemřely. Řidič se zhroutil.

   

  Zranění vietnamští chlapci ve věku 7 a 12 let o několik hodin později v nemocnici zemřely. Informace hluboce zasáhla nejen jejich rodinu a blízké, ale také samotného řidiče, který do dětí narazil.

   

  Zatím nevíme, jakým způsobem se nehoda stala," konstatoval Koželuh. K objasnění nehody údajně nepomohl ani městský kamerový systém, protože ve chvíli neštěstí zabíraly jiný prostor. Pravděpodobně děti přebíhaly silnici a řidič je zahlédl na poslední chvíli.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...