Sobota 26. května 2018
svátek má Filip, zítra Valdemar

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BEZCITNÁ FALEŠNICE

  Nechala zmlátit milence své přítelkyně!

  18.06.2017 08:01 / krimi google+ twitter facebook

  34letá žena si najala bijce, aby ublížili 35letému muži. Důvodem byla zřejmě žárlivost. Muž byl totiž milencem její přítelkyně. Žena má přitom i další pletky se zákonem.

  Soud. lupa
  Žena již byla v minulosti odsouzena. | WCAvjoska

  Doživotní trauma způsobil mladému muži brutální útok, který na něj objednala 34letá Daniela Krejčová z Plzeňska. Ze žárlivosti zaplatila dvěma bijcům, aby zmlátili 35letého muže, který byl milencem její přítelkyně. Incident se odehrál přímo v bytě, kde Krejčová se svojí partnerkou bydlela. „Poškozeného mlátili teleskopickým obuškem po celém těle včetně hlavy. Podle znalce to bylo nejméně devět ran. Muž se zachránil útěkem z bytu,“ popsala předsedkyně senátu Lenka Prýcová. Muž utrpěl vážná zranění, která si vyžádala několikadenní hospitalizaci v nemocnici.  

  Žárlivá žena z Plzeňska byla už v minulosti odsouzena za podvod, když z důvěřivých lidí vylákala přes milion korun.
   

  „Není pochyb o tom, že útok byl pro něho velmi traumatizující,“ doplnila soudkyně. Závažnost jednání je podle ní zvýšena tím, že útočníci napadli jim zcela neznámého, bezbranného člověka, když využili momentu překvapení a navíc byli v přesile. „Slepě plnili rozkazy obžalované, u které byla pohnutkou jednoznačně žárlivost,“ konstatovala Prýcová. Obžalovaná Krejčová se hájila, že poškozený si způsobil zranění sám. „Mlátil se přede mnou kovovou tyčí do hlavy,“ tvrdila. Plzeňský soud ale její obhajobě neuvěřil a vyměřil jí dva roky za mřížemi. Rozsudek není pravomocný, obě strany si ponechaly lhůtu na rozmyšlenou, zda se proti němu odvolají.

   

  Krejčová přitom čelí u jiného soudu ještě jedné obžalobě, podle které revolverem postřelila přítele své matky. V této věci ještě rozsudek nepadl. Krom toho je nyní v tříleté podmínce za podvody – vymámila z důvěřivých lidí  více než milion korun. Lidem, kteří uvěřili jejím čarodějnickým schopnostem, slibovala vykouzlit lásku, peníze i zdraví.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...