Neděle 18. března 2018
svátek má Eduard, zítra Josef
  OKRADLI KAMARÁDA

  Sprostě okradli handicapovaného přítele!

  14.06.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Svému čtyřiašedesátiletému handicapovanému příteli nabídla osmatřicetiletá žena pomoc s financemi. Místo toho mu s dalším, třiačtyřicetiletým mužem pouze luxovala účet!

  Platební karta lupa
  V dobré víře jí poskytl svou kreditku, přišel o devadesát tisíc! | Internet

  Odporný hyenismus má na svědomí vykutálená dvojice z České Skalice na Náchodsku. Oba dva znali špatně slyšícího muže jako souseda z ubytovny, kde bydleli.  

  Nabídla mu pomoc s financemi, místo toho mu se svým komplicem z účtu vyluxovala 90 tisíc!
   

   

  V únoru 2017 žena nabídla špatně slyšícímu staršímu sousedovi pomoc ve finančních záležitostech a on jí krátkodobě svěřil platební kartu ke svému účtu,“ uvedla policejní mluvčí Eva Prachařová. Místo pomoci mu ale žena s druhým mužem pouze ustavičně luxovali účet! Vybírali peníze z bankomatů a dále je používali pro vlastní potřebu. „V průběhu třech měsíců neustále oddalovali vrácení platební karty a handicapovanému důchodci postupně vybrali z účtu jeho invalidní důchod i peníze z úvěru a půjčky, které mu žena zařídila,“ dodala Prachařová. Celkem tak svého známého připravili o devadesát tisíc!

   

  Policisté již ženu i muže zadrželi a nyní je s nimi zahájeno trestní řízení pro přečiny neoprávněného opatření platebního prostředku a krádeže. Hrozí jim až dva roky ve vězení.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...