Pátek 25. května 2018
svátek má Viola, zítra Filip

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OKRADLI KAMARÁDA

  Sprostě okradli handicapovaného přítele!

  14.06.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Svému čtyřiašedesátiletému handicapovanému příteli nabídla osmatřicetiletá žena pomoc s financemi. Místo toho mu s dalším, třiačtyřicetiletým mužem pouze luxovala účet!

  Platební karta lupa
  V dobré víře jí poskytl svou kreditku, přišel o devadesát tisíc! | Internet

  Odporný hyenismus má na svědomí vykutálená dvojice z České Skalice na Náchodsku. Oba dva znali špatně slyšícího muže jako souseda z ubytovny, kde bydleli.  

  Nabídla mu pomoc s financemi, místo toho mu se svým komplicem z účtu vyluxovala 90 tisíc!
   

   

  V únoru 2017 žena nabídla špatně slyšícímu staršímu sousedovi pomoc ve finančních záležitostech a on jí krátkodobě svěřil platební kartu ke svému účtu,“ uvedla policejní mluvčí Eva Prachařová. Místo pomoci mu ale žena s druhým mužem pouze ustavičně luxovali účet! Vybírali peníze z bankomatů a dále je používali pro vlastní potřebu. „V průběhu třech měsíců neustále oddalovali vrácení platební karty a handicapovanému důchodci postupně vybrali z účtu jeho invalidní důchod i peníze z úvěru a půjčky, které mu žena zařídila,“ dodala Prachařová. Celkem tak svého známého připravili o devadesát tisíc!

   

  Policisté již ženu i muže zadrželi a nyní je s nimi zahájeno trestní řízení pro přečiny neoprávněného opatření platebního prostředku a krádeže. Hrozí jim až dva roky ve vězení.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...