Středa 20. června 2018
svátek má Květa, zítra Alois

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OPILÝ AGRESOR

  Ožralý agresor bezdůvodně napadl čtyři lidi!

  14.06.2017 00:30 / krimi google+ twitter facebook

  Totálně pod obraz opilý třiadvacetiletý mladík zcela bezdůvodně napadl hned čtyři muže! Zpacifikovat ho museli až policisté.

  Alkohol. lupa
  Silně podnapilý mladík bezdůvodně napadl hned čtyři muže! | Policejnidenik

  Agresivní mladík řádil v obci Rokytnice na Zlínsku. Začal tím, že z lávky přes potok Rokytenka z ničeho nic shodil dolů šedesátiletého muže!

   

  Muž dopadl na kamenný okraj koryta. Když se mu vydal na pomoc další, pětašedesátiletý muž, od agresora to také schytal. Výtržník mu uštědřil několik ran pěstí. Poté se mladík vydal do nedaleké hospody, kde v řádění pokračoval.  

  Z ničeho nic přistoupil ke staříkovi na lávce a hodil ho dolů do potoka!
   

   

  Nejprve rozbil o zem sklenici s pivem, potom napadl čtyřiatřicetiletého hosta,“ uvedla policejní mluvčí Lucie Javoříková. Celou situaci se snažil uklidnit pětačtyřicetiletý muž, který se agresivního mladíka snažil zastavit v dalším řádění, nicméně akorát dostal na budku taky! Ožralý mladík mu dal jednu ránu čelem a pak ho zasypal ranami pěstí.

   

  Mladíka dokázali zpacifikovat až policisté, které na místo přivolal jeden z napadených mužů. Policisté řádícího agresora zadrželi bez větších problémů. Při dechové zkoušce nadýchal 2,78 promile. Na základě toho byl převezen na záchytku k vystřízlivění.

   

  Všichni napadení muži utrpěli mnoho podlitin a odřenin. Naštěstí zranění nebyla vážná a nikdo tak neskončil v péči lékařů,“ dodala Javoříková. Mladík je nyní podezřelý z trestných činů výtržnictví a ublížení na zdraví ve stádiu pokusu, za což mu hrozí až tři roky za katrem.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...