Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ŘIDIČ ZKOLABOVAL

  Řidič při jízdě zkolaboval a vyboural se!

  13.06.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Devětapadesátiletý řidič při jízdě náhle zkolaboval, projel v protisměru křižovatkou a vyboural se! Následně musel být převezen do nemocnice.

  Autonehoda lupa
  Neřízené vozidlo se zastavilo až o travnatý svah. | Policie ČR

  Nešťastná nehoda se stala na křižovatce u Kauflandu v Kyjově na Hodonínsku. Řidič Felicie náhle zkolaboval, zrovna když vjížděl do zmiňované křižovatky.  

  Z ničeho nic zkolaboval a strhl své auto do protisměru!
   

   

  Před křižovatkou vjel v důsledku zdravotní indispozice do protisměru a přes zvýšený obrubník mimo komunikaci. „Při nekontrolovatelném průjezdu křižovatkou narazil do zadní části osobního vozidla Dacia Lodgy, jehož řidič s vozidlem přijel od Kauflandu a stál před hranicí křižovatky,“ uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník. Neřízená Felicie se zastavila až o travnatý svah mimo silnici.

   

  Zkolabovaný muž byl okamžitě převezen sanitkou do nemocnice. Policisté nehodu dále prověřují a žádají tímto o pomoc ze strany svědků. „První pomoc na místě události poskytovala dosud neztotožněná žena (lékařka), která však před příjezdem dopravních policistů místo opustila,“ dodal Zámečník. Jakékoli informace o této ženě, případně jiná další svědectví nehody přijme policie na lince 158.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...