Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  AGRESIVNÍ OŽRALA

  Posilněn rumem zaútočil na policisty!

  08.06.2017 00:25 / krimi google+ twitter facebook

  Osmadvacetiletý notorický opilec to přepískl s alkoholem a po návratu domů začal řádit. Když na něj jeho babička zavolala policii, zaútočil na policisty nožem!

  nůž lupa
  S nožem a téměř trojkou v krvi počkal na policisty, na které následně zaútočil! | Internet

  Dramatický výjezd mají za sebou policisté z Luhačovic. Místo běžné rodinné roztržky je čekalo napadení od agresivního opilce!

   

  Osmadvacetiletý muž je denním konzumentem alkoholu. Pokud pije pouze pivo, nic zvláštního se neděje. Jeho agrese stoupá s konzumací tvrdého alkoholu. To byl i případ jeho posledního návratu do domu v obci poblíž Luhačovic, který obývá společně se svojí matkou a babičkou,“ uvedla policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Když se do domu vrátil, začal řvát jak na lesy, kopat do nábytku a vulgárně urážet svou matku a babičku.  

  S nožem v ruce neohroženě čekal na příjezd policistů, na které posléze zaútočil!
   

   

  Když se chystal rozbít televizi, došla už babičce trpělivost a zavolala na nevychovaného vnuka policii. Ten se slovy, že se nikoho nebojí, odešel do kuchyně, kde si vzal nůž a šel na strážce zákona čekat před dům. Babička ještě stihla policisty po příjezdu varovat, že je její vnuk ozbrojen nožem a hodlá zaútočit. „Jakmile policisté vyzvali muže k prohlídce, vytáhl z kapsy nůž a mířil jím na policisty s výhružkou, že stát se může cokoli,“ dodala Kozumplíková.

   

  Následovalo několik nekonečných minut, kdy se policistům podařilo opilce uklidnit a přimět ho, aby nůž odhodil. Jelikož při dechové zkoušce nadýchal 2,74 promile, odvezli ho policisté na kroměřížskou záchytku.

   

  Případ nyní prověřují kriminalisté jako podezření z trestného činu násilí proti úřední osobě, což by si mohl ožrala odpykat až šestiletým vězením.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...