Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Strach o život!

  Lupič se zbraní v ruce vběhl do banky v Praze! Pokladní ho uvnitř uvěznila!

  23.01.2016 00:01 / krimi google+ twitter facebook

  Banka na Tilleho náměstí v Praze se stala terčem maskovaného lupiče, který si ji vybral pro svůj lup! Dovnitř vpadl se zbraní v ruce krátce před čtvrtečním polednem a zamířil rovnou k přepážce! Nakonec si odnesl desítky tisíc korun! Policisté po něm nyní pátrají!

  Lupič lupa
  Policisté pátrají po lupiči, který ve čtvrtek vtrhl do banky v Praze a odnesl si peníze! | Thinkstock

  Muž prudce odstrčil zákaznici, která zrovna stála u přepážky a namířil na pokladní zbraň. Následně si od ní vynutil vydání finanční hotovosti v řádech desetitisíců korun. Když se chystal i s lupem k odchodu, všiml si, že je na zemi shozených několik bankovek. Sebral je a pádil ke dveřím, aby z místa utekl. 

  Maskovaného lupiče, který přišel do banky pro peníze, pokladní uzamkla uvnitř budovy. Pachatel měl však takovou sílu, že dveře vyrazil.

   

  Stalo se však něco, co nečekal. Když se snažil otevřít dveře, nepodařilo se mu to. Byly totiž zamčené. Za vše mohla pokladní, která při výdeji peněz omylem stiskla tlačítko s magnetickým uzamykáním dveří a pachatele tím uvnitř uvěznila. Jeho touha po svobodě a strach z dopadení byl ale natolik silný, že dveře po krátkém lomcování vyrazil a i s lupem utekl,” uvedla mluvčí pražské policie Iveta Martínková.

   

   

  Pachatel si při loupeži částečně kryl obličej šálou. Policisté nyní hledají svědky události, kteří by jim mohli pomoci k dopadení muže. „Pachatel je světlé pleti ve věku okolo 30 až 35 let. Měří zhruba 180 centimetrů. Na hlavě měl tmavě šedou čepici a oblečenou měl zimní bundu tmavě modré barvy s oranžovým znakem ve tvaru písmene „V“ na levém rukávu,” popsala Martínková. Zároveň dodala, že podezřelý musí být nadměrně fyzicky zdatný, neboť magneticky uzamčené dveře vyžadují k otevření enormní sílu.

  pop | bleskove.cz

  Témata: banka, peníze, Policie, trest
  Komentáře ke článku
  loading...