Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  TRAGICKÁ NEHODA

  Žena vjela autem na chodník a srazila dva lidi!

  07.06.2017 00:25 / krimi google+ twitter facebook

  Třiatřicetiletá řidička vjela svým autem na chodník a srazila zde dva chodce (11 a 42), kteří skončili s vážnými zraněními. Je více než podezřelé, že se řidička odmítla podrobit dechové zkoušce!

  Sanitka. lupa
  Oba chodci museli být s vážnými zraněními transportováni do nemocnice. | Policejnidenik

  Tragická nehoda se stala v obci Senohraby v okrese Praha – venkov. Z dosud nezjištěných příčin vyjela řidička Škody Felicie na chodník, kde srazila dva procházející chodce!  

  Po nehodě odmítla dechovou zkoušku i odběr biologického materiálu!
   

   

  Oba chodci utrpěli při nehodě vážná zranění, se kterými byli transportováni záchrannou službou do pražské nemocnice, kde jsou do současné doby v péči lékařů,“ uvedl policejní mluvčí Zdeněk Chalupa. Řidička se navíc chovala velmi podezřele, a to zejména ve chvíli, kdy se odmítla podrobit dechové zkoušce a odběru biologického materiálu za účelem zjištění, zda nepožila před jízdou alkohol.

   

  Policejní komisař již zahájil trestní řízení pro podezření ze spáchání trestných činů těžké ublížení na zdraví z nedbalosti a ohrožení pod vlivem návykové látky. „V současné době policisté prověřují všechny okolnosti této nešťastné události,“ dodal Chalupa.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...