Pondělí 16. července 2018
svátek má Luboš, zítra Martina

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NENAPRAVITELNÝ KRIMINÁLNÍK

  V březnu ho pustili z vězení, teď tam míří znovu!

  03.06.2017 00:25 / krimi google+ twitter facebook

  Teprve dvacetiletý mladík má za sebou už „slušnou“ trestní minulost. Naposledy byl propuštěn z vězení letos v březnu a teď si kapsářstvím vykoledoval další trest.

  Kapsář lupa
  Celkem okradl minimálně čtyři lidi a způsobil škodu asi čtyřicet tisíc! | Internet

  Mladý kriminálník se věnoval kapsářství v Brně v podchodě pod ulicí Nádražní, kde využil nepozornosti nejméně čtyř lidí, které okradl.  

  Na svobodě se moc neohřál, v březnu ho pustili, teď už je zase ve vazbě!
   

   

  Mezi jeho obětmi byla například čtyřiasedmdesátiletá stařenka, která podchodem procházela s pojízdnou taškou. Mladík ji obratně ukradl peněženku s hotovostí a platebními kartami, kterými se mu podařilo uskutečnit několik plateb. Také okradl sedmasedmdesátiletého muže, kterému bleskurychle vzal peněženku z tašky, kterou nesl přes rameno. „Obdobný scénář byl i u dalších dvou případů. Muž tak způsobil celkovou škodu asi čtyřicet tisíc korun,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Cejnková.

   

  Policistům se nenapravitelného recidivistu již podařilo dopadnout a nyní čeká ve vazbě na svůj rozsudek. Za trestné činy krádež a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku mu tentokrát hrozí až tříletý trest pobytu za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...