Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  AGRESIVNÍ ÚTOK

  Opilec odmítal pomoc a na záchranáře útočil!

  02.06.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Opilý důchodce napadl záchranáře a policisty. Ti se mu přitom snažili pomoct a chtěli ho ošetřit. Incident se odehrál v Otrokovicích u Zlína. Agresivnímu opilci nyní hrozí vysoká pokuta.

  Alkohol. lupa
  Alkohol je zlý pán, seniora zcela zmohl. | Policejnidenik

  Opilý důchodce cestou domů spadl a zranil se. Kolemjdoucí žena zalarmovala záchrannou službu, avšak sedmdesátiletý muž neměl o pomoc zájem. „Přijali jsme oznámení na tísňovou linku, že v Otrokovicích spadl neznámý muž a zranil se,“ konstatovala mluvčí zlínské policie Monika Kozumplíková. Na místě záchranáři zjistili, že sedmdesátiletý muž je zraněný na ruce i na noze. Přesto se důchodce zdravotníkům bránil a útočil na ně.  

  Sedmdesátiletý muž měl v krvi téměř 2,4 promile alkoholu!
   

  „Muž byl velmi agresivní, napadal záchranáře a ze sanitky chtěl za každou cenu uniknout,“ vylíčila mluvčí. Záchranáři proto zavolali na pomoc policisty. I na ně ale opilec útočil. „Choval se jako smyslů zbavený,“ sdělila Kozumplíková. Když se konečně podařilo muže zklidnit a ošetřit, byl převezen do protialkoholní záchytné stanice, kde mu naměřili 2,4 promile alkoholu v dechu. Za přestupek proti veřejnému pořádku nyní opilcovi hrozí ve správním řízení několikatisícová pokuta. 

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...