Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  OPILÁ VÝTRŽNICE

  Zlínská „striptérka“ šla do vazby!

  30.05.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Nechvalně známá „striptérka“ Olinka (55), která takřka denně zaměstnávala policisty svými výtržnostmi, už má utrum! Dostala vazbu.

  Olina lupa
  Nechvalně známá opilá výtržnice putovala do vazby! | MP Zlín

  Zlínská „striptérka“ se z poslední návštěvy Kroměříže, kam byla opět totálně na mol převezena na záchytku, zpět do ulic Zlína jen tak nevrátí!  

  Notoricky známá výtržnice má utrum, byla převezena do vazby!
   

   

  Na záchytku byla převezena poté, co dosti vulgárně napadala sociální pracovnice. Tentokrát už ale neodešla ven po svých! „Vzhledem k tomu, že zde byla důvodná obava, že ve svém protiprávním jednání bude žena pokračovat, což po celý měsíc květen dělala, podali kriminalisté návrh na vazbu,“ uvedla policejní mluvčí Lucie Javoříková. Soud návrh akceptoval, a tak ji ze záchytky eskortovali policisté rovnou do vazební věznice v Olomouci.

   

  Pětapadesátiletá žena je podezřelá ze spáchání trestného činu výtržnictví a nyní jí hrozí až tři roky ve vězení,“ dodala Javoříková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...