Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  VÁŽNÁ NEHODA

  Nehoda si vyžádala sedm zraněných!

  29.05.2017 00:25 / krimi google+ twitter facebook

  Po čelní srážce dvou aut bylo jedno z nich odhozeno přímo na dva cyklisty! Celkem si nehoda vyžádala sedm zraněných!

  158 lupa
  Vážná nehoda si vyžádala sedm zraněných, dva lidé byli zraněni těžce! | Policejnidenik

  K vážné nehodě došlo na silnici II/282 v obci Smrčí na Semilsku. Řidička Fabie se rozhodla, že se u autobusové zastávky otočí do opačného směru a tím odstartovala řadu nešťastných událostí.  

  Jedno z aut bylo po nárazu několik metrů odmrštěno a srazilo navíc ještě dva cyklisty!
   

   

  Ve chvíli, kdy se otáčela, vyjel ze zatáčky řidič Superbu, kterému v tu chvíli už nezbylo nic jiného, než začít vší silou prudce brzdit. Tím se ale dostal do protisměru, kde se čelně srazil s protijedoucím Hyundaiem. Ten byl navíc ještě nárazem odmrštěn několik metrů dozadu, kde srazil dva cyklisty. Řidička Fabie zůstala nehodou nedotčena.

   

  Při nehodě bylo celkem zraněno sedm lidí, kteří byli záchrankou rozváženi do nemocnic v Liberci, Hradci Králové, Jablonci nad Nisou a do Prahy. Na místě musel zasahovat také vrtulník. „Těžké zranění utrpěl řidič Superbu a jedna osoba z Hyundaie, dále jeden spolucestující z vozidla Superb utrpěl středně těžké zranění. Oba cyklisté byli ošetřeni v turnovské nemocnici, odkud byli následně propuštěni do domácího léčení,“ uvedla policejní mluvčí Vladimíra Šrýtrová.

   

  Škody na vozidlech prozatím nebyly vyčísleny. Nehodu nyní prošetřuje kriminální policie a zkoumá i míru zavinění ze strany jednotlivých účastníků nehody.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...