Sobota 18. srpna 2018
svátek má Helena, zítra Ludvík

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  DOMÁCÍ NÁSILÍ

  Ze záchytky se násilník domů už nevrátil!

  28.05.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Devětačtyřicetiletý ožralý násilník fyzicky napadl svou družku a způsobil jí krvácející zranění v obličeji! Ze záchytky už se domů naštěstí vrátit nemohl.

  domácí násilí lupa
  V opilosti způsobil své partnerce krvácející zranění v obličeji! | ThinkStock

  Opilý agresor na Semilsku napadl svou mladší družku v jejich společné domácnosti. Ta skončila s krvácejícím zraněním v péči lékařů!  

  Ze záchytky se násilník domů už nevrátil, policisté ho z trvalého bydliště stačili vykázat!
   

   

  Jelikož násilník po zadržení nadýchal 2,87 promile, odvezli ho policisté vystřízlivět přes noc na záchytku. Z té už se naštěstí domů nevrátil. „Vzhledem k tomu, že svou ženu tyranizuje už delší dobu, vykázali ho policisté z jeho trvalého bydliště na dobu 10 dnů,“ uvedla policejní mluvčí Ivana Baláková. Jeho partnerka tak má teď dostatek času na to podat návrh na prodloužení vykázání a celkově si může promyslet, jak bude dál postupovat.

   

  Policisté nyní dál zkoumají, zda se násilník na své partnerce dopustil nějakého trestného činu a na základě výsledků vyšetřování pak rozhodnou, jak s ním naloží.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...