Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  NEBEZPEČNÝ PSYCHOPAT

  Šílenec zapálil dům své matky!

  24.05.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Pětadvacetiletý mladík se choval jako totální psychopat! Nejprve střílel z revolveru na řidičku v autě, potom podpálil dům své matky!

  Žhář lupa
  Dřevěnou pergolu polil benzínem a pak zapálil! | Shutterstock

  Hrozbou pro okolí se stal mladík z Hodonínska, který se hned ve dvou případech zachoval jako totální psychopat!  

  Šílené! Nejdřív střílel na řidičku za jízdy, potom podpálil dům své matky!
   

   

  V prvním případě couval u Moravského Písku z nezpevněné cesty do silnice. Z nepochopitelného důvodu ho ale nebetyčně vytočila řidička, která zrovna míjela jeho auto. „Muž za ní ihned vyjel, a když její auto předjížděl, otevřel okno spolujezdce, namířil na ni revolver a jedenkrát vystřelil,“ uvedl policejní mluvčí Petr Zámečník. Žena se instinktivně přikrčila a bylo obrovské štěstí, že v takové situaci dokázala udržet směr a nevybourala se. Při pozdějším šetření se ukázalo, že šlo pouze o plynovou zbraň, to v osudnou chvíli ale žena nemohla vědět.

   

  Dalšího nepochopitelného skutku se dopustil jen dva dny po své zběsilé střelbě. Na benzince si natankoval kanystr benzínu, se kterým vyrazil do Veselí nad Moravou podpálit dům své matky. „Na dřevěnou pergolu s dřevěnou podlahou a nábytkem přiléhajícím k domu rozlil benzín a zapálil jej. Tím zapříčinil požár, který se z pergoly rozšířil i na rodinný dům, kde došlo k poškození pláště domu, oken, střešní konstrukce a části vybavení domu,“ dodal Zámečník. Celková škoda se vyšplhala na dva miliony korun a takto „nízká“ byla jen díky bleskovému zásahu hasičů, kteří dům dokázali zachránit před kompletním shořením.

   

  Policisté již muže zadrželi a ten teď bude čelit obvinění z trestných činů nebezpečné vyhrožování a obecné ohrožení. Ze strachu, že by mohl ve svém řádění pokračovat, ovlivňovat svědky nebo se snad dát na útěk, poslal ho soudce pro jistotu do vazby. V případě odsouzení mu hrozí až osmiletý trest.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...