Pátek 20. července 2018
svátek má Ilja, zítra Vítězslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Nebezpečný šílenec!

  EXKLUZIVNĚ: Víme, kdo byl původně roznašeč HIV Pfeifer!

  22.01.2016 07:30 / krimi google+ twitter facebook

  Policie už několik týdnů usilovně pátrá po muži z Mostu, který roznáší virus HIV a nakazil dokonce nezletilého chlapce. Zdeněk Pfeifer (48) se skrývá a byl na něj dokonce vydán Evropský zatykač. Přitom mohl být už dávno za mřížemi, kdyby mostecký státní zástupce Richtr neshodil ze stolu před více jak rokem jeho vzetí do vazby. Kdo je ale původem šílenec, od kterého se nakazila řada mužů?

  Pfeifer lupa
  Zdeněk Pfeifer býval prý voják. Kde je teď, nikdo neví... | Policie ČR

  Co dělá a dělal Pfeifer v poslední době není jasné, ale co dělal dříve a kde bydlel, víme. „Pracoval jako voják, bydlel v Pardubicích, a co vím a on se tím i chlubil, že zobáky, tedy nováčky „zaučoval“ a někdy prý chodili i k němu domů,“ ozval se Bleskově.cz muž, který se před mnoha lety s hledaným Pfeiferem několikrát setkal. 

  Šiřitel HIV Zdeněk Pfeifer býval prý vojákem a následně pracoval jako security pracovník

   

  „Byl to vlastně můj první kluk. Naštěstí nedošlo přímo ke styku, ale když mi pak vyprávěl, co všechno s těma klukama dělá, tak jsem si říkal, aby něco neměl. Je to tak patnáct let a teď jsem se dozvěděl tohle. Tenkrát byl ale určitě zdravej, protože co vím, chodil na testy,“ svěřil se naší redakci zdroj, který si nepřál být jmenován.

   

  Pfeifer se pravidelně udržoval v posilovně, dbal o svůj zevnějšek. Následně ale u armády skončil. „Tvrdil, že odešel sám, ale myslím si, že ho tehdy vyhodili, že tam měl průšvihy. Dělal i u ochranky a pak v různých podnicích. Hlídal třeba prodejnu Versace, když byli ještě v Celetný ulici v Praze. Pak už jsem o něm neslyšel,“ dodal zdroj.

   

  Pfeifer se skrývá a nyní není jasné, kde je. Údajně je v zahraničí. Někteří ale tvrdí, že se může ukrývat i v Česku. Policie po něm pátrá a varuje před ním. Zároveň hledá další potencionální sexuální partnery, kteří s ním měli sex, aby se jí ozvali. Oslovila na 200 lidí, kterým doporučila jít na testy na HIV. Nyní je jasné, že pár lidí nakazil, včetně mladého chlapce a dalšího mladého muže.

   

  Pokud bude dopaden, půjde před soud a zcela jistě do vazby. Za šíření smrtelně nemocného viru může jít na mnoho let do vězení. Doposud také není jasné, zda se s virem HIV léčí a bere potřebné medikamenty, nebo ne. V tom případě by u něj velmi brzy mohl virus propuknout do AIDS, pokud se tedy už tak nestalo.

  nely | bleskove.cz

  Témata: Krimi, HIV, Pfeifer, Policie
  Komentáře ke článku
  loading...