Pátek 17. srpna 2018
svátek má Petra, zítra Helena

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  KURIÓZNÍ AUTONEHODA

  Důchodce srazilo jeho vlastní auto!

  22.05.2017 08:01 / krimi google+ twitter facebook

  Téměř devadesátiletý stařík se pokoušel naskočit do svého rozjetého auta, ale náročný manévr nezvládl. Přesto, že ho auto přejelo, vyvázl z nehody jen s drobnými poraněními.

  Policejní znak. lupa
  Nezodpovědný řidič bude muset zaplatit pokutu. | Policejnidenik

  Dramatická nehoda se stala v obci Zásada u Tanvaldu. Sedmaosmdesátiletý muž nezajistil své auto ruční brzdou, ale dlažební kostkou pod kolem. Když kostku odstranil a chtěl do vozu nastoupit, auto samovolně rozjelo. „Stařík se ještě pokusil do něj naskočit, ale pomalu jedoucí auto ho srazilo," vylíčila policejní mluvčí Dagmar Sochorová. Následně auto samo najelo na podezdívku nedalekého domu a převrátilo se na bok. „Jinak by vjelo na hlavní silnici, kde je velký provoz," upozornila mluvčí.  

  Přejetý senior čile vstal a pospíchal ke svému převrácenému vozu.
   

  Dramatickou scénu sledovali místní se zatajením dechu. Mnozí se obávali, že důchodce nehodu nepřežil. Muž ale naštěstí neutrpěl žádná závažná zranění. „Výsledek dechové zkoušky byl negativní," zmínila Sochorová. Přesto řidiči hrozí pokuta a úhrada způsobené škody za přibližně tři tisíce korun. S neposlušným autem pomohli přivolaní hasiči z Tanvaldu a z Maršovic. „Hasiči muži poskytli první předlékařskou pomoc, vzápětí dorazili zdravotníci. Následně převrátili vozidlo zpět na kola a odtáhli na odstavnou plochu," popsala mluvčí krajských hasičů Zdenka Štrauchová.

   

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...