Čtvrtek 22. února 2018
svátek má Petr, zítra Svatopluk
  ÚCHYL NA ZÁCHODĚ

  Úchyl si tajně natáčel ženu na záchodě!

  20.05.2017 00:25 / krimi google+ twitter facebook

  Otřesný šok zažila žena na záchodě, když zjistila, že si ji celou dobu tajně natáčí na mobil neznámý úchyl!

  Mobil lupa
  Žena byla úplně v šoku, když si všimla, že ji na záchodě někdo natáčí! | videomakers.com

  Nepříjemný zážitek zažila žena na toaletách v jednom z brněnských obchodních center koncem dubna.  

  Nehorázná prasárna! Úchyl si tajně natáčel ženu na dámských záchodech!
   

   

  Když v kabince vykonávala potřebu, najednou si všimla pod dělící příčkou cizí ruky s mobilem! Totálně šokovaná kopla do odpadkového koše, načež se úchyl polekal a ruku s mobilem stáhl. „Šokovaná paní vyšla před toalety a chvíli po ní vyšel neznámý muž. Žena se ho zeptala, co to mělo znamenat, načež jí odpověděl, že na pánských záchodech bylo plno, omluvil se a odešel,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Cejnková. Následně žena vše ohlásila na policii a ta ihned začala s pátráním.

   

  Záhy se strážcům zákona podařilo úchyla ztotožnit a nestačili se divit, s kým mají tu čest. Jedná se o sedmadvacetiletého muže, který má za sebou různorodou trestnou činnost a navíc má zanedlouho nastoupit na jeden rok do vězení za maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání a za ohrožení pod vlivem návykové látky. Kromě toho ještě z obchodního centra odjel autem, přestože má platný zákaz řízení.

   

  Ke svému jednání na dámských toaletách se mladý muž nedoznal, i přesto nyní čelí podezření z trestného činu výtržnictví,“ dodala Cejnková. Za tuto prasárnu mu může nyní soud napařit až dva roky vězení.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...