Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZNEUŽITÍ DÍTĚTE

  Ohavné! Policista znásilnil vlastní dítě!

  19.05.2017 00:15 / krimi google+ twitter facebook

  Malého syna přiměl policista k osahávání a sexuálnímu uspokojování. Teprve pětiletý chlapec měl svému otci pomoct k vyvrcholení. Muž ale tvrdí, že je nevinný. Teď o tom bude rozhodovat soud!

  Soud. lupa
  Rozsudek není pravomocný - odsouzený se odvolal. | WCAvjoska

  Znásilnil bezbranného pětiletého chlapce, ale vinu si nepřipouští. Údajně šlo o neškodné hrátky, při kterých hyperaktivní hoch stáhnul otci pyžamové kalhoty. Při následném prudkém stisknutí otcova penisu se měl muž pouze pomočit. Tomu ale brněnský soud neuvěřil a poslal zhýralého otce na pět a půl roku do vězení. Ten se ihned odvolal.  

  Otec přiměl chlapce, aby ho drážděním penisu přiměl k vyvrcholení. Hra naštěstí nebyla pro dítě traumatizující.
   

   

  Incident se stal na Blanensku. Podle obžaloby policista donutil svého syna, aby ho rukou sexuálně uspokojil. "Pětiletý chlapec nedokáže muži, který leží na zádech, jedním trhnutím sundat kalhoty a chytit ho za penis," uvedl státní zástupce Marek Vagai, podle kterého se muž nepomočil, ale vyvrcholil. Podobný názor má také předseda senátu Michal Zámečník. „Měl by rozhodně dost času zadržet dítěti ruku a v aktu mu zabránit. Obžalovaný nemůže přenést odpovědnost na syna,“ sdělil.

   

  Zneužitý hoch se svěřil svému dědovi, že má s otcem tajemství a že se spolu lechtali na penisech. „Syn naznačil i opakované masturbační pohyby a i když nejspíš dítě obžalovaný nemusel ke styku nutit násilím, zneužil jeho bezbrannosti a nízkého věku. Jedná se tedy o znásilnění,“ vysvětlil Zámečník.

   

  Znásilnění naštěstí nezanechalo na malém chlapci žádné doživotní následky. „S ohledem na jeho hyperaktivitu a povahu mu to připadalo normální. Bylo to součástí běžného zájmu o pohlavní odlišnosti mezi lidmi," uvedla znalkyně Marta Skulová s tím, že obžalovaný má ke svým dvěm dětem (k chlapci i dívce) hezký vztah. Přestože se muž cítí nevinný, jeho obhajobě brněnský soud neuvěřil a poslal zvrhlíka do vězení. Protože se na místě odvolal, případ nyní přezkoumá Vrchní soud v Olomouci.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...