Středa 23. května 2018
svátek má Vladimír, zítra Jana

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  MATKA K POHLEDÁNÍ

  Dítě nechala zamčené v autě a šla si hrát automaty!

  18.05.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Otřesným způsobem se zachovala matka, když nechala své miminko zavřené v autě na slunci a odešla si do herny zahrát na automaty. To že dítě v autě pláče jí absolutně nezajímalo!

  hrací automat lupa
  Dítě nechala v autě a odešla si do herny zahrát na automatech! | Internet

  Plačícího miminka v autě si všiml muž, který na místo přivolal policii. Policisté v ulici Lipová ve Všebořicích v Ústí nad Labem skutečně kojence uvězněného v autě našli!  

  Kojence nechala v autě na slunci a minimálně hodinu si šla hrát automaty!
   

   

  Jelikož se poblíž auta nikdo nenacházel a bylo jasné, že dítě v autě pláče už dlouho, museli se policisté uchýlit k rozbití okénka auta, aby mohli dítě, které bylo uvnitř auta, na které pražilo slunce, bůh ví jak dlouho, vytáhnout ven. Následně přivolali na místo i záchrannou službu.

   

  Po chvíli se na místo dostavila matka a uvedla, že byla pouhých 5 minut v místní herně,“ uvedla policejní mluvčí Veronika Hyšplerová. Pro policisty však nebylo nic snazšího, než si toto tvrzení ověřit a nestačili se divit. Žena totiž v herně rozhodně nebyla jen pět minut, ale minimálně hodinu tam hrála na automatech. Co je s jejím osmiměsíčním dítětem, jí v tu chvíli bylo úplně jedno.

   

  V současné době tuto třicetiletou ženu policisté šetří pro podezření z trestného činu opuštění dítěte nebo svěřené osoby,“ dodala Hyšplerová. Za to jí v případě odsouzení hrozí až pět let vězení.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...