Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PODVOD PŘES INTERNET

  Údajný vojenský lékař vylákal z důvěřivé ženy přes sto tisíc!

  18.05.2017 03:00 / krimi google+ twitter facebook

  Lásku doslova za všechny peníze má za sebou jednašedesátiletá žena z Kroměřížska. Muž, se kterým se seznámila na internetu, z ní vylákal více než sto tisíc!

  Internetový podvod lupa
  Podvodníkovi šlo jen o to, získat si ženinu důvěru a pak z ní vylákat peníze! | ThinkStock

  Podvodník, který měl být údajně z Kanady a dopisoval si se ženou v angličtině, o sobě tvrdil, že je vojenský lékař na zahraniční misi.  

  Získal si její důvěru a pak ji podle oškubal!
   

   

  Z komunikace po internetu se zdálo, že si spolu velmi rozumí a žena začala muži důvěřovat. Toho ale on brzy ošklivě zneužil! Když se domluvili, že ji přijede navštívit, poprosil ji, aby poslala e-mail na jejich velitelství, kterým by podpořila jeho žádost o dovolenou. Poté, co tak učinila, jí přišla odpověď od údajného vojenského právníka, který nejdříve požadoval zaplacení poplatku ve výši patnáct tisíc korun. Jelikož se jí její „přítel“ zaručil, že peníze ihned po příjezdu do České republiky vrátí, rozhodla se peníze poslat. Následně se jí „právník“ ještě několikrát ozval a požadoval další a další peníze, až ze ženy celkem vylákal bezmála sto čtyřicet tisíc korun. Další peníze už žena naštěstí odmítla posílat.

   

  Pojala totiž podezření, že se stala obětí podvodníka a vše nahlásila na policii. Ta tento trestný čin klasifikuje jako podvod a pachateli v případě dopadení hrozí až pětileté vězení.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...