Sobota 23. června 2018
svátek má Zdeňka, zítra Jan

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  LÉKY A ALKOHOL

  Na léky vypila litr a půl vína, načež se pokusila zabít svého přítele!

  17.05.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Na mol opilá šestatřicetiletá žena, která zapíjela prášky alkoholem, zaútočila nožem na svého jednatřicetiletého partnera! Během jejich šarvátky spalo vedle v pokojíčku jejich miminko!

  Léky a alkohol lupa
  Léky míchala s alkoholem, vypila na ně litr a půl vína! | ThinkStock

  Drama se odehrálo v jednom z domů v Liberci. Ačkoliv žena užívala léky, na které by neměla pít alkohol, v osudný den stihla vyžahnout litr a půl vína!

   

  Když se její partner vrátil z práce domů, nečekal ho zasloužený odpočinek, ale na mol opilá přítelkyně s chutí se pohádat. Po hlasité výměně názorů si žena jako pádný argument vzala do ruky kuchyňský nůž. Partner se přední pokusil schovat do koupelny, v pohybu mu však na poslední chvíli zabránila pračka.  

  Na prášky chlastala jak duha, pak na partnera vytáhla nůž!
   

   

  První útok nožem proťal jako zázrakem pouze vzduch. Jednatřicetiletý muž se útoku vyhnul a s pomocí ručníku ve druhé ruce se mu útok povedl svést mimo tělo. Při opakovaném útoku jej však žena poranila na předloktí ruky,“ popsal útok policejní mluvčí Vojtěch Robovský. I přes utrpěné zranění zachoval muž chladnou hlavu, dokázal svou partnerku odzbrojit a spěchal k telefonu, aby si přivolal pomoc. Při tom ještě schytal několik ran pěstí zezadu do hlavy a hromadu nadávek.

   

  Pomoci se mu nakonec dostalo až před domem. „Zakrvaveného muže na zahradě spatřili sousedé, kteří přivolali rychlou záchrannou pomoc,“ dodal Robovský. Na místo také během chvilky přijeli policisté, kterým se přes aktivní odpor opilé útočnice podařilo ji zpacifikovat a zatknout. Při dechové zkoušce jí naměřili téměř dvě promile. Muž se po ošetření zdravotníky vrátil zpět domů ke své ratolesti, která během celé události klidně spala v pokojíčku.

   

  Ženu policisté převezli do policejní cely a nyní je obviněna ze zločinu těžkého ublížení na zdraví ve stádiu pokusu, za což jí hrozí až deset let vězení.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...