Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PROTŘELÝ RECIDIVISTA

  Za krádež čokolád na tři roky do basy!

  16.05.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Dvaadvacetiletý mladík ukradl v obchodním domě několik tabulek čokolád. Jelikož se ale navzdory jeho nízkému věku jedná o protřelého recidivistu, hrozí mu teď až tříleté vězení!

  Čokoláda lupa
  Hloupou krádeží si mladík způsobil pořádné problémy, hrozí mu tři roky vězení! | Internet

  Recidivista udeřil v jednom obchodním domě v plzeňských Slovanech. Přestože se pokusil ukrást jenom několik čokolád, pořádně si zavařil!  

  Jelikož byl v podmínce, za krádež několika čokolád mu teď hrozí tři roky vězení!
   

   

  Mladík vyjmul z regálu cukrovinky, uschoval je pod bundu, a aniž zboží zaplatil, prošel pokladní zónou,“ uvedla policejní mluvčí Hana Štefflová. V tu chvíli si ho ale už odchytli pracovníci ostrahy, kteří ho jednak poslali ukradené čokolády vrátit a jednak na místo přivolali policii.

   

  Policisté mladíka převezli na služebnu k provedení potřebných úkonů. Záhy zjistili, že mají v rukou protřelého recidivistu, který byl koncem loňského roku odsouzen za majetkovou trestnou činnost a trest mu byl podmínečně odložen, přičemž zkušební doba mu končí až v červenci roku 2019.

   

  Krádeží pěti tabulek čokolády Milka v hodnotě 159 korun si tak chlapec nevídaně zavařil, jelikož mu nyní za tento přečin krádeže hrozí až tři roky vězení.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...