Čtvrtek 21. června 2018
svátek má Alois, zítra Pavla

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  BRUTÁLNÍ NAPADENÍ

  Brutálním způsobem cizince zmlátil a nakonec ho i vydíral!

  14.05.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Třiačtyřicetiletý muž z Karlových Varů surově zmlátil dvaašedesátiletého cizince. Nakonec mu ještě vyhrožoval zabitím, pokud mu nedonese 100 tisíc! Teď mu hrozí mnohaleté vězení!

  Pouta. lupa
  Agresor, který brutálně zmlátil cizince, je již v policejní cele. | Policejnidenik

  Brutální potyčka se odehrála v jedné z karlovarských ubytoven. Vše začalo tím, že agresor soka poslal ranou zezadu do hlavy k zemi!

   

  Napadený muž se snažil rychle dostat z pokoje ven, to se mu ale bohužel nepodařilo. „Obviněný ho zatáhl do pokoje zpět, kde do něj měl kopat a dupat po něm,“ uvedla policejní mluvčí Zuzana Týřová. Poté ho ještě několikrát udeřil do hlavy násadou od koštěte a přitom mu vulgárně nadával.  

  Agresor druhého muže brutálně zmlátil, při ošetření mu lékaři zjistili dvě zlomená žebra!
   

   

  To ale zdaleka nebylo vše! „Když se šel poškozený po incidentu umýt, obviněný mu prohledal jeho oblečení, ze kterého vytáhl peněženku a mobilní telefon,“ dodala Týřová. Když pak poškozený vyžadoval vrácení telefonu, agresor s ním nemilosrdně praštil o zem. Navrch ještě přidal výhružku, že pokud mu nepřinese 100 tisíc, tak ho zabije.

   

  Poškozený musel být po tomto incidentu ošetřen v nemocnici, kde mu lékaři kromě jiného zjistili dvě zlomená žebra. Karlovarští kriminalisté již násilníka obvinili ze spáchání zločinu vydírání a přečinu ublížení na zdraví a rovněž byl podán podnět na jeho vzetí do vazby. Na rozhodnutí soudu si počká v policejní cele. V případě odsouzení mu hrozí až osmileté vězení.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...