Středa 15. srpna 2018
svátek má Hana, zítra Jáchym

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  KRÁDEŽ ZAVAZADLA

  Než si stihl zapálit cigaretu, byl bez zavazadla a bez peněz!

  14.05.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Cizinec si u plzeňského nádraží na pár okamžiků položil své zavazadlo na zem, aby si zapálil cigaretu. Než tak ale stihl učinit, jeho zavazadlo bylo fuč!

  peníze lupa
  Kromě platební karty měl cizinec v zavazadle i tučnou hotovost! | Internet

  Okamžik nepozornosti vyšel cizince pořádně draho! Když si v Plzni v Železniční ulici v blízkosti podchodu z vlakového nádraží na chvíli položil zavazadlo, přišel o něj!  

  Než si stihl zapálit, přišel o jednadvacet tisíc!
   

   

  Poškozený si své zavazadlo volně odložil na chodník, zapálil si cigaretu a v nestřeženém okamžiku mu neznámý pachatel kufr odcizil,“ uvedla policejní mluvčí Veronika Hokrová. V zavazadle přitom byla mimo jiné platební karta a tučná hotovost ve výši 21 tisíc. Celková škoda byla odhadnuta na necelých 25 tisíc.

   

  Policisté ihned zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu krádeže a trestného činu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku a po pachateli nyní intenzivně pátrají. V případě odsouzení mu hrozí až dvouleté vězení.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...