Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Bacha na podvodníky s bydlením

  Podvodníci mají nový fígl! Lákají na levné bydlení!

  16.08.2015 07:00 / krimi google+ twitter facebook

  Bytový dům lupa
  Podvodníci se zaměřují na zájemce o levné bydlení | archiv ČT

  Hledáte pronájem bytu a narazili jste na nabídku snů? Tak si dejte velký pozor! Může jít totiž o podvod, který vás bude stát tisíce korun!

   

  Policie už podobných případů zaznamenala přibližně osm a celková škoda se vyšplhala na 100 tisíc korun. „Předpokládáme ale, že podvedených bude přibývat,“ konstatoval policejní mluvčí Jan Daněk.

   

  Nová finta podvodníků se tváří jako seriozní nabídka. Prostřednictvím inzerátu nabídnou byt k pronájmu v nějaké lukrativní lokalitě, a to za velmi příznivou cenu. Lákavá nabídka obvykle zaujme velké množství lidí, těm ale nakonec většinou zůstanou jen oči pro pláč!

   

  Problém nastane ve chvíli, kdy si chtějí zájemci byt prohlédnout. Dozví se, že je majitel bytu v cizině a musel by klíče poslat složitě prostřednictvím přepravní společnosti. To se mu ale nechce, pokud není člověk opravdu vážným zájemcem. To pak musí zájemce dokázat tím, že složí vratnou kauci ve výši 11 až 12 tisíc korun. Pokud v tuto chvíli lidé fintu neprohlédnou, o peníze přijdou. Jakmile totiž peníze složí, po majiteli bytu se slehne zem.

  pop | bleskove.cz

  Témata: Krimi, bydlení, praha, podvod
  Komentáře ke článku
  loading...