Čtvrtek 16. srpna 2018
svátek má Jáchym, zítra Petra

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  PARTNERSKÁ HÁDKA NA NOŽE

  Pobodala svého přítele! Obvinila ale neznámého útočníka!

  05.05.2017 00:30 / krimi google+ twitter facebook

  K pokusu vraždy došlo v jednom z plzeňských bytů. Terčem útoku byl jednačtyřicetiletý cizinec. Nejprve tvrdil, že ho pobodal neznámý agresor, ale brzy vyšlo najevo, že útočila jeho vlastní přítelkyně.

  Sanitka. lupa
  Pobodaný muž byl s vážnými zraněními převezen do nemocnice. | Policejnidenik

  Krvavé rány nožem způsobila agresivní žena svému příteli během bouřlivé hádky. „27letá žena se nejprve pohádala se svým 41letým přítelem. Poté uchopila kuchyňský nůž a dvakrát ho bodla do oblasti zad. Muž v době činu seděl na židli v místnosti bytu,“ vylíčila tisková mluvčí Markéta Fialová.  

  Oba partneři jsou cizinci. Jejich verzi, že útočil neznámý muž na ulici, policisté neuvěřili.
   

  Žena přitom policistům tvrdila, že jejího druha pobodal na ulici neznámý pachatel. „Přestože kriminalisté pracovali s verzí, že muže pobodal zatím neznámý pachatel, měli zároveň podezření, že závažného činu se mohla dopustit i žena, která skutek oznámila,“ doplnila policejní mluvčí. Stopy na místě činu podle ní nasvědčovaly spíše tomu, že k útoku došlo v bytě. Proto byla žena převezena k výslechu, kde se pod tíhou důkazů přiznala a následně byla obviněna z pokusu o vraždu.

   

  Svým jednáním totiž muži způsobila zranění bezprostředně ohrožující život. Muž byl proto převezen do fakultní nemocnice. „S ohledem na všechny okolnosti pak vrchní komisař odboru obecné kriminality obvinil 27letou ženu ze zvlášť závažného zločinu vraždy ve stadiu pokusu. Zároveň podal státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí obviněné do vazby,“ uzavřela Fialová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...