Úterý 14. srpna 2018
svátek má Alan, zítra Hana

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  Zhrzený milenec!

  Žárlivec pořezal soka v lásce střepem v obličeji! V base bude bručet osm let!

  21.01.2016 00:01 / krimi google+ twitter facebook

  Nesnesl, že se jeho milá bavila s jiným mužem, a proto se rozhodl pro pomstu! Pětadvacetiletý muž rozbil v Praze o silnici lahev od piva a se střepem vyběhl na soka! Poškozený skončil v kaluži krve s pořezaným krkem! Agresor si odsedí osm let v lochu!

  Trest lupa
  Mladý muž pořezal soka v lásce střepem od pivní lahve. Za svůj čin si odsedí osm let! | ThinkStock

  Útočník se nedokázal smířit s tím, že se s ním přítelkyně rozešla. Když ji o pár dní později uviděl v nočních hodinách se společným známým, zatemnilo se mu před očima. Z batohu vyndal lahev od piva a třískl s ní o zem. Vzal ten největší střep a rozběhl se na konkurenta. 

  Žárlivec neudržel nervy na uzdě a na soka v lásce vyběhl se střepem v ruce! Muži málem uřezal ucho.

   

  Muže řízl do krku i obličeje. Dokonce mu málem uřezal i ucho. „Prokázalo se, že šlo o zkratkovité, emotivní a impulzívní jednání,”  řekl předseda pražského městského soudu Alexander Sotolář. Dívka okamžitě zavolala záchranku. Útočník si uvědomil, co udělal a snažil se zraněnému pomoct. Na rány mu přikládal kapesníky a následně i utěrky, které přinesli svědkové.

   

  Trest si má útočník odpykat ve věznici s ostrahou. Soud mu navíc uložil povinnost zaplatit napadenému mladíkovi 53 000 korun jako náhradu škody. Rozsudek zatím není pravomocný.

  pop | bleskove.cz

  Témata: soud, trest, napadení, láska
  Komentáře ke článku
  loading...