Úterý 19. června 2018
svátek má Leoš, zítra Květa

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Zhrzený milenec!

  Žárlivec pořezal soka v lásce střepem v obličeji! V base bude bručet osm let!

  21.01.2016 00:01 / krimi google+ twitter facebook

  Nesnesl, že se jeho milá bavila s jiným mužem, a proto se rozhodl pro pomstu! Pětadvacetiletý muž rozbil v Praze o silnici lahev od piva a se střepem vyběhl na soka! Poškozený skončil v kaluži krve s pořezaným krkem! Agresor si odsedí osm let v lochu!

  Trest lupa
  Mladý muž pořezal soka v lásce střepem od pivní lahve. Za svůj čin si odsedí osm let! | ThinkStock

  Útočník se nedokázal smířit s tím, že se s ním přítelkyně rozešla. Když ji o pár dní později uviděl v nočních hodinách se společným známým, zatemnilo se mu před očima. Z batohu vyndal lahev od piva a třískl s ní o zem. Vzal ten největší střep a rozběhl se na konkurenta. 

  Žárlivec neudržel nervy na uzdě a na soka v lásce vyběhl se střepem v ruce! Muži málem uřezal ucho.

   

  Muže řízl do krku i obličeje. Dokonce mu málem uřezal i ucho. „Prokázalo se, že šlo o zkratkovité, emotivní a impulzívní jednání,”  řekl předseda pražského městského soudu Alexander Sotolář. Dívka okamžitě zavolala záchranku. Útočník si uvědomil, co udělal a snažil se zraněnému pomoct. Na rány mu přikládal kapesníky a následně i utěrky, které přinesli svědkové.

   

  Trest si má útočník odpykat ve věznici s ostrahou. Soud mu navíc uložil povinnost zaplatit napadenému mladíkovi 53 000 korun jako náhradu škody. Rozsudek zatím není pravomocný.

  pop | bleskove.cz

  Témata: soud, trest, napadení, láska
  Komentáře ke článku
  loading...