Sobota 24. března 2018
svátek má Gabriel, zítra Marián
  POKÁLENÝ DŮM

  Nechutné! Chuligán hodil na dům sáček s výkaly!

  21.04.2017 08:01 / krimi google+ twitter facebook

  Pokleslý výtržník poničil výkaly fasádu domu v Otrokovicích. Hrozí mu rok za mřížemi. Důvody jeho nechutného činu jsou neznámé.

  Fasada Otrokovice. lupa
  Vandal vyhodil sáček s exkrementy až do patra. | PČR KŘP Zlínského kraje

  Neznámý chuligán znehodnotil fasádu domu. Nikdo neví proč. Jak hluboko asi musel klesnout výtržník, který hodil výkaly na nově upravený dům v Otrokovicích? Chuligán přitom vyhodil sáček až ke střeše! „Otrokovičtí policisté se zabývají nebývalým případem lidské nízkosti a chuligánství. Neznámý vandal hodil na rodinný dům v Otrokovicích sáček s exkrementy a kelímek s barvou, čímž poškodil fasádu domu,“ potvrdila tisková mluvčí Monika Kozumplíková.  

  Mladá dvojice netuší, proč někdo dům takto pošpinil. Možná ze závisti.
   

  Incident nahlásil policistům jednatřicetiletý muž z Otrokovic. Se svou ženou hledali zdroj neuvěřitelného zápachu, když si všimli ušpiněné fasády v prvním patře pod střechou. „Ve výšce dva a půl metru nad zemí, mezi okny směřujícími do ulice, byl hnědý flek, od něhož stekla charakteristická tekutina až k zemi, kde ležel roztržený igelitový sáček se zbylým obsahem exkrementů,“ vylíčila Kozumplíková.  Fasáda byla poškozená i v horní části, kde byl hnědý flek od barvy, která natekla i do předokenních žaluzií a na podbití střechy.

   

  Muž si škodu způsobenou znečištěním fasády rodinného domu předběžně vyčíslil na 6 500 korun. Policisté musí nyní zjistit, kdo a proč fasádu poškodil. „Za trestný čin poškození cizí věci by mohl strávit až jeden rok za zdmi některé ze zdejších věznic,“ upozornila policejní mluvčí.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...