Čtvrtek 21. června 2018
svátek má Alois, zítra Pavla

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  POKÁLENÝ DŮM

  Nechutné! Chuligán hodil na dům sáček s výkaly!

  21.04.2017 08:01 / krimi google+ twitter facebook

  Pokleslý výtržník poničil výkaly fasádu domu v Otrokovicích. Hrozí mu rok za mřížemi. Důvody jeho nechutného činu jsou neznámé.

  Fasada Otrokovice. lupa
  Vandal vyhodil sáček s exkrementy až do patra. | PČR KŘP Zlínského kraje

  Neznámý chuligán znehodnotil fasádu domu. Nikdo neví proč. Jak hluboko asi musel klesnout výtržník, který hodil výkaly na nově upravený dům v Otrokovicích? Chuligán přitom vyhodil sáček až ke střeše! „Otrokovičtí policisté se zabývají nebývalým případem lidské nízkosti a chuligánství. Neznámý vandal hodil na rodinný dům v Otrokovicích sáček s exkrementy a kelímek s barvou, čímž poškodil fasádu domu,“ potvrdila tisková mluvčí Monika Kozumplíková.  

  Mladá dvojice netuší, proč někdo dům takto pošpinil. Možná ze závisti.
   

  Incident nahlásil policistům jednatřicetiletý muž z Otrokovic. Se svou ženou hledali zdroj neuvěřitelného zápachu, když si všimli ušpiněné fasády v prvním patře pod střechou. „Ve výšce dva a půl metru nad zemí, mezi okny směřujícími do ulice, byl hnědý flek, od něhož stekla charakteristická tekutina až k zemi, kde ležel roztržený igelitový sáček se zbylým obsahem exkrementů,“ vylíčila Kozumplíková.  Fasáda byla poškozená i v horní části, kde byl hnědý flek od barvy, která natekla i do předokenních žaluzií a na podbití střechy.

   

  Muž si škodu způsobenou znečištěním fasády rodinného domu předběžně vyčíslil na 6 500 korun. Policisté musí nyní zjistit, kdo a proč fasádu poškodil. „Za trestný čin poškození cizí věci by mohl strávit až jeden rok za zdmi některé ze zdejších věznic,“ upozornila policejní mluvčí.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...