Pátek 23. března 2018
svátek má Ivona, zítra Gabriel
  DROGY NA MOSTECKU

  Nepolepšitelná dealerka skončila ve vazbě!

  21.04.2017 00:30 / krimi google+ twitter facebook

  Problematická žena prodávala drogy v Mostě. Svou pervitinovou síť měla ale propletenou s dalšími městy. Nyní jí hrozí deset let za mřížemi.

  Drogy. lupa
  Žena si libovala v různých omamných látkách. | Policejnidenik

  Zejména na pervitin se zaměřovala devětatřicetiletá žena, kterou policisté opakovaně načapali při prodeji drog. Zatímco v minulosti byla odsouzena k podmíněnému trestu, nyní jí hrozí tvrdší trest. „Kriminalisté mosteckého toxi týmu zadrželi na mosteckém nádraží 39letou ženu z Mostu a zajistili u ní metafetamin,“ potvrdila tisková mluvčí Ludmila Světláková.  

  Žena byla v podmínce. Nyní čeká ve vazbě na mnohem přísnější trest.
   

  Policisté na případu pracovali dlouhodobě. Šetřením zjistili, že Mostečanka prodávala pervitin, pro který si jezdila poměrně často do jiného okresu v rámci kraje. „Ten pak prodávala osobám z řad toxikomanů v ulici Antonína Dvořáka nebo na předem domluvených místech v Mostě,“ doplnila Světláková. Stejnou ženu přitom policie v minulosti stíhala za podobnou činnost. „Za tu byla dealerka odsouzena k podmíněnému trestu. V trestné činnosti však nadále pokračovala,“ upřesnila policejní mluvčí.

   

  Vyšetřovatel nepolepšitelnou recidivistku obvinil ze zločinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými  a psychotropními látkami a s jedy a státnímu zástupci podal podnět k vazebnímu stíhání s ohledem na pokračující trestnou činnost. Okresní soud v Mostě mu vyhověl a ženu do vazební věznice poslal. Obviněné hrozí v případě uznání viny až deset let za mřížemi. Tam si své hrátky s drogami zřejmě dobře rozmyslí.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...