Sobota 26. května 2018
svátek má Filip, zítra Valdemar

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  DROGY NA MOSTECKU

  Nepolepšitelná dealerka skončila ve vazbě!

  21.04.2017 00:30 / krimi google+ twitter facebook

  Problematická žena prodávala drogy v Mostě. Svou pervitinovou síť měla ale propletenou s dalšími městy. Nyní jí hrozí deset let za mřížemi.

  Drogy. lupa
  Žena si libovala v různých omamných látkách. | Policejnidenik

  Zejména na pervitin se zaměřovala devětatřicetiletá žena, kterou policisté opakovaně načapali při prodeji drog. Zatímco v minulosti byla odsouzena k podmíněnému trestu, nyní jí hrozí tvrdší trest. „Kriminalisté mosteckého toxi týmu zadrželi na mosteckém nádraží 39letou ženu z Mostu a zajistili u ní metafetamin,“ potvrdila tisková mluvčí Ludmila Světláková.  

  Žena byla v podmínce. Nyní čeká ve vazbě na mnohem přísnější trest.
   

  Policisté na případu pracovali dlouhodobě. Šetřením zjistili, že Mostečanka prodávala pervitin, pro který si jezdila poměrně často do jiného okresu v rámci kraje. „Ten pak prodávala osobám z řad toxikomanů v ulici Antonína Dvořáka nebo na předem domluvených místech v Mostě,“ doplnila Světláková. Stejnou ženu přitom policie v minulosti stíhala za podobnou činnost. „Za tu byla dealerka odsouzena k podmíněnému trestu. V trestné činnosti však nadále pokračovala,“ upřesnila policejní mluvčí.

   

  Vyšetřovatel nepolepšitelnou recidivistku obvinil ze zločinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými  a psychotropními látkami a s jedy a státnímu zástupci podal podnět k vazebnímu stíhání s ohledem na pokračující trestnou činnost. Okresní soud v Mostě mu vyhověl a ženu do vazební věznice poslal. Obviněné hrozí v případě uznání viny až deset let za mřížemi. Tam si své hrátky s drogami zřejmě dobře rozmyslí.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...