Středa 15. srpna 2018
svátek má Hana, zítra Jáchym

  commercial phenolic lockers shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer toilet partitions See more top rated sleeping bags reviews: listoutdoor.com

  HAVÁRIE CISTERNY

  Nedala přednost a způsobila tak škodu za 10 milionů!

  20.04.2017 00:30 / krimi google+ twitter facebook

  Řidička nedala při odbočování přednost projíždějící cisterně, což nakonec vyústilo v pořádnou šlamastiku. Cisterna nakonec havarovala do příkopu!

  Havárie cisterny lupa
  Řidič cisterny strhl řízení, aby se vyhnul střetu s osobním autem, následně havaroval v příkopu. | Policie ČR

  K nehodě došlo na křižovatce dvou silnic druhé třídy u Olešnic na Hradecku. Řidička při odbočování z vedlejší silnice nedala přednost projíždějící cisterně na hlavní a katastrofa byla na spadnutí!  

  Škoda na cisterně byla odhadnuta na neuvěřitelných deset milionů!
   

   

  Řidič cisterny chtěl zabránit střetu, strhl řízení vlevo, vjel do protisměru, kde najel na krajnici, následně dostal smyk a skončil na boku v pravém příkopu. Ke střetu vozidel nedošlo,“ popsala nehodu policejní mluvčí Iva Kormošová. Naštěstí nebyl při nehodě nikdo zraněn, především zásluhou řidiče cisterny, který se dokázal vyhnout střetu s řidičkou. Škoda na cisterně je ale obrovská, odhadem činí deset milionů korun!

   

  Požití alkoholu bylo u obou řidičů na místě vyvrácenou dechovou zkouškou. „Přesná příčina dopravní nehody je v šetření hradeckých policistů,“ dodala Kormošová.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...