Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  PODEZŘELÁ SMRT

  Vypadla žena z okna nešťastnou náhodou, nebo jí někdo pomohl?!

  19.04.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Kriminalisté vyšetřují podezřelé úmrtí pětačtyřicetileté Slovenky, která vypadla z okna hotelu. Vypadá to, že ji z okna někdo vystrčil!

  Policisté. lupa
  Stopy přivedly kriminalisty až k podezřelému cizinci z Rumunska! | Policejnidenik

  Nešťastná nehoda či vražda? Touto otázkou se nyní zabývají kriminalisté vyšetřující podezřele vypadající smrt ženy, která vypadla z okna pardubického hotelu Harmony.  

  Vše nasvědčuje tomu, že cizinec ženu z okna po hádce vystrčil!
   

   

  Dosavadní informace přivedly kriminalisty na stopu vedoucí ke stejně starému muži z Rumunska. Ten je nyní podezřelý z toho, že zemřelou po předchozím konfliktu z okna v 6. patře strčil,“ uvedla policejní mluvčí Eva Maturová. Vůči Rumunovi bylo již zahájeno trestní stíhání pro zvlášť závažný zločin těžkého ublížení na zdraví s následkem smrti. Zároveň byl podán podnět na jeho vzetí do vazby.

   

  Kriminalisté se obrací na případné svědky, kteří v hotelu či jeho okolí slyšeli hádku, jenž pádu předcházela, aby se jim přihlásili prostřednictvím tísňové linky 158. Jejich svědecké výpovědi mohou být pro trestní řízení velice důležité. Případným svědkům poskytnou anonymitu, neboť z předchozího prověřování je patrné, že někteří lidé mají strach k jakýmkoliv konfliktům s cizinci vypovídat,“ dodala Maturová.

   

  V případě uznání viny hrozí cizinci až šestnáctiletý trest odnětí svobody.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...