Pondělí 19. února 2018
svátek má Patrik, zítra Oldřich
  VÁŽNÁ NEHODA

  Trosky vozidel po nehodě zachvátily plameny!

  16.04.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  K vážné nehodě na Jindřichohradecku musely vyjíždět všechny složky integrovaného záchranného systému. Těžce zraněný motorkář (41) musel být letecky transportován do nemocnice!

  Ohořelé trosky lupa
  Trosky obou vozidel začaly po nehodě hořet! | Policie ČR

  K tragické nehodě došlo na výjezdu z obce Nová Bystřice ve směru na Slavonice. Došlo zde k čelnímu střetu motorkáře s osobákem!  

  Pro těžce zraněného motorkáře musel ihned přiletět vrtulník!
   

   

  Motorkář skončil po střetu s těžkým zraněními, se kterými musel být urychleně transportován vrtulníkem do nemocnice v Českých Budějovicích. Řidič osobního auta utrpěl lehká zranění, se kterými byl po ošetření na místě převezen do jindřichohradecké nemocnice. Aby toho nebylo málo, trosky obou vozidel navíc začaly po nehodě hořet!

   

  Prvotní příčinou nehody se jeví nesprávné předjíždění, a to ze strany motorkáře,“ uvedl policejní mluvčí Miroslav Doubek. Škoda, která vznikla na osobním autě, byla předběžně odhadnuta na 300 tisíc, na motorce potom na 100 tisíc.

   

  Přesnou příčinu a další okolnosti nehody nadále vyšetřují jindřichohradečtí dopravní policisté. Alkohol byl u řidiče auta na místě vyloučen dechovou zkouškou, u motorkáře se čeká na výsledky krevních testů z nemocnice.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...