Pondělí 28. května 2018
svátek má Vilém, zítra Maxmilián a Maxim

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  FALEŠNÁ UKLÍZEČKA

  Zlodějka vykrádala kanceláře v převleku uklízečky!

  14.04.2017 08:01 / krimi google+ twitter facebook

  Známá recidivistka se v přestrojení uklízečky snadno dostala do několika pražských podniků. Osmačtyřicetiletá žena s bohatou trestnou minulostí si tak přišla na přibližně 800 tisíc korun.

  Maják. lupa
  Podvodnici už policisté dobře znají. | Policejnidenik

  Nepoučitelná zlodějka opět vymyslela lest, jak se obohatit. Osmačtyřicetiletá žena se přestrojila za uklízečku a během půl roku uloupila v pražských kancelářích věci za zhruba 800 tisíc korun. Podvodnice kradla zejména v různých obchodních centrech, hotelech, divadlech a dalších objektech.  

  Brala, co se dalo. Policie očekává, že se možná přihlásí i další okradení.
   

  „Přisvojovala si hotové peníze, spotřební elektroniku, ale nepohrdla byť jednou stravenkou na jídlo,” vylíčil mluvčí policie Tomáš Hulan. Policisté již ženu obvinili a uvalili na ni vazbu. „Trestná činnost osmačtyřicetileté ženy byla natolik rozsáhlá, že její evidování a dokumentování trvalo několik týdnů,” doplnil Hulan.

   

  Obviněné falešné uklízečce hrozí trest ve výši pěti let odnětí svobody, ale může dojít i k navýšení trestu až o třetinu. Důvodem je její nečestná minulost. „Žena byla již dvanáctkrát trestně stíhána za majetkovou trestnou činnost, proto se detektivové důvodně domnívají, že se takovýchto krádeží mohla dopustit v mnohem větší míře, než se doposud podařilo zjistit,“ vysvětlil mluvčí.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...