Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VĚŠTĚNÍ SPORTKY

  Věnovali kartářce statisíce! Chtěli vyhrát miliony ve sportce!

  14.04.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Pomocí karet se věštkyně pokoušela uhádnout čísla sportky. K přilákání výhry ale potřebovala statisíce korun. Soudce proradné kartářce udělil tři roky. Získaných 800 tisíc korun musí vrátit.

  Pouta. lupa
  Vykutálená kartářka si může vykládat karty ve vězení. | Policejnidenik

  Proradná kartářka Marta Matoušová slibovala výhru milionů. Z důvěřivých lidí vylákala téměř 800 tisíc korun, které potřebovala pro magický rituál. 92letý muž a 48letá žena tak ženě postupně dávali peníze s vírou, že jim kartářka pomůže uhádnout výherní čísla Sportky. Z vyhraných milionů měla vědma dostat i podíl.  

  Kartářka potřebovala peníze, aby přilákala další peníze. V rituálech tak spálila tisíce bankovek.
   

  Vylákané peníze používala šarlatánka jako magnet, který měl přitáhnout skoro stomiliónovou výhru. Dvojice sázejících si naštěstí nechala na částku, kterou kartářce půjčila na rituální účely, dlužní úpis, což jim zaručilo možnost peníze po šarlatánce soudně vymáhat. Žena přitom odmítá, že by podváděla, protože nabyté peníze shořely během opakovaných rituálů. „Věděli, do čeho jdou. Přemlouvali mne. Dědek říkal, ať to zkusím, když jsem jim vyprávěla, co moje prababička a babička dělaly,“ tvrdila věštkyně.

   

  „Pokud by stomiliónová výhra padla, dostala by desetinu. Použila nějakou magii. Úplně mne oblbla,“ kál se nešťastný důchodce. Věštkyni důvěřoval, protože dokázala bezchybně popsat jeho minulost, včetně důvěrných událostí. Věci budoucí ale kartářka neodhalila.

   

  Již dříve přitom vylákala z jiného sázkaře veškeré životní úspory – muž vsadil čísla podle její rady a vyhrál 120 korun. Krajský soud v Hradci Králové vyměřil kartářce tři roky za mřížemi. Třiapadesátiletá důchodkyně musí navíc ošizené dvojici uhradit způsobenou škodu ve výši 800 tisíc korun.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...