Sobota 21. dubna 2018
svátek má Alexandra, zítra Evžénie

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  ZASKOČILA MU ŽVÝKAČKA

  Řidič způsobil škody za víc než půl milionu kvůli žvýkačce!

  13.04.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Žvýkání při řízení se sedmatřicetiletému muži z Prahy pořádně vymstilo. Z ničeho nic mu žvýkačka zaskočila a v důsledku toho nabořil několik zaparkovaných aut!

  Policie kapota. lupa
  Muž se začal dusit kvůli spolknuté žvýkačce a kuriózním způsobem se vyboural! | Policejnidenik

  Pořádnou smůlu měl řidič, když projížděl v Horažďovicích po ulici Strakonické ve směru z centra města. Omylem mu zaskočila žvýkačka, což vyústilo v tragédii!  

  Nehodě, která za sebou nechala škody za 700 tisíc, předcházela polknutá žvýkačka!
   

   

  Když totiž řidič nedopatřením spolkl žvýkačku, začal se dusit, což ho pochopitelně značně vyvedlo z míry a nedokázal se plně věnovat řízení. Tak vjel vpravo na krajnici a začal demolovat zde zaparkovaná auta. „Řidič vjel na krajnici a narazil pravou stranou vozidla do stojícího nákladního automobilu značky Volvo. Dále pravou stranou narazil do dalšího nákladního vozidla Daf, následně do Škoda Yeti, které bylo převráceno na pravý bok, poté do odstaveného návěsu. Vlivem odraženého vozidla došlo k poškození reklamní tabule a vozidla Škoda Citigo,“popsala nehodu policejní mluvčí Dana Ladmanová.

   

  Při nehodě se nešťastný řidič navíc ještě sám zranil a musel být ošetřen v nemocnici. Policisté na místě provedli u řidiče dechovou zkoušku na alkohol, která byla negativní. Škoda, kterou při své nehodě způsobil, byla odhadnuta na sedm set tisíc korun.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...