Pondělí 18. června 2018
svátek má Milan, zítra Leoš

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  AGRESIVNÍ TAXIKÁŘ

  Taxikář zmlátil svého zákazníka a bránil mu ve vystoupení!

  13.04.2017 00:25 / krimi google+ twitter facebook

  Na novoroční jízdu taxíkem jen tak nezapomene! S taxikářem se nepohodl kvůli ceně a pořádně to od něj schytal!

  taxi lupa
  Místo normálního odvozu taxikář svého zákazníka zmlátil! | Internet

  Agresivní taxikář měl přijet 1. 1. 2017 pro svého zákazníka k jedné sokolovské diskotéce kolem jedné hodiny ráno. Vzápětí ale došlo k rozepři!  

  Svému zákazníkovi uštědřil výprask a bránil mu ve vystoupení z vozu!
   

   

  Taxikář po svém zákazníkovi začal požadovat víc peněz, než se před tím telefonicky domluvili. Hádka se nakonec vyhrotila až tak, že taxikář zákazníka fyzicky napadl a navíc mu zabránil vystoupit z auta ven. Až když na křižovatce musel zastavit a dát přednost vozidlům na hlavní, se po dalším fyzickém napadení zákazník dostal z taxíku ven. Hned poté řidič rychle odjel neznámo kam.

   

  K popisu taxikáře můžeme uvést, že se jednalo o muže ve věku kolem 40 až 50 let, který měl světlejší vlasy, délky 4 až 5 cm. Vozidlo bylo stříbrné, větší, zřejmě typu kombi, nezjištěné tovární a poznávací značky,“ uvedla policejní mluvčí Kateřina Krejčí.

   

  Policisté po agresivním taxikáři stále pátrají a žádají možné svědky novoročního incidentu, aby jakékoli své poznatky sdělili na lince 158. „Dále policisté pátrají také po osobách, kterým se něco podobného za posledního půl roku stalo a mohlo by se jednat o stejného taxikáře a vozidlo,“ dodala Krejčí.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...