Čtvrtek 26. dubna 2018
svátek má Oto, zítra Jaroslav

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEHODA NA KOLE

  Policisté zachránili chlapci život!

  08.04.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Jedenáctiletý chlapec měl při vyjížďce na kole se svým kamarádem ošklivou nehodu, po které zůstal ležet a nedýchal. Naštěstí ho zachránili duchapřítomní policisté!

  Dítě na kole lupa
  Před vážnějším zraněním zachránila chlapce nasazená přilba. | besip.cz

  K tragické události došlo v Luhačovicích v ulici Nádražní. Chlapci přejeli na kolech přes zvýšený přechod pro chodce, když v tom se jednomu z nich zlomil rám kola!  

  Chlapec spadl z kola a upadl do bezvědomí!
   

   

  Jedenáctiletému chlapci se při jízdě po zvýšeném přejezdu zlomil rám předního kola, proto přepadl přes řídítka,“ popsala nehodu policejní mluvčí Monika Kozumplíková. Chlapec po pádu zůstal ležet na zemi, celý se třásl a nedýchal. Jeho vyděšený kamarád by mu jen těžko dokázal pomoci, naštěstí si ale nehody všimli okolo projíždějící policisté a ihned přispěchali na pomoc.

   

  Na místo rychle přivolali záchranku a zraněného chlapce se pokusili probrat. To se jim povedlo, když mu ale pomáhali vstát, hoch opět ztratil vědomí. Záchranáři pak chlapce převezli na vyšetření do zlínské nemocnice.

   

  Škoda na kole byla vyčíslena na pět tisíc korun. „Chlapce od závažnější újmy na zdraví zachránila helma, díky které utrpěl pouze lehké zranění,“ dodala Kozumplíková.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...