Pátek 23. března 2018
svátek má Ivona, zítra Gabriel
  NEPOVEDENÁ LOUPEŽ

  Lupič se před policisty snažil utéct oknem!

  06.04.2017 00:30 / krimi google+ twitter facebook

  Teprve devatenáctiletý mladík se v Brně pokusil vyloupit obchod. Z místa činu ale utekl s prázdnou, navíc ho teď policisté vypátrali a hrozí mu vězení!

  nůž lupa
  Na prodavačku vytáhl nůž, ta se ale nenechala rozhodit a lupiče nechala odejít s prázdnou! | Internet

  Mladý lupič si vyhlédnul prodejnu potravin v ulici Remešská. Poté, co si krátce prozkoumal terén, se do prodejny vrátil, tentokrát už s odhodláním a jasným cílem.  

  Když si pro něj policisté přijeli, snažil se jim ještě utéct oknem po hromosvodu!
   

   

  Na prodavačku namířil nůž a dožadoval se vydání peněz. Žena za pultem ale zachovala chladnou hlavu a mladíkovi žádné peníze nevydala. „Ani při opakované výzvě mu prodavačka nevyhověla a řekla mu, že zavolá policii. Pachatel pak z místa utekl s prázdnou,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Cejnková.

   

  Kriminalistům se podařilo pachatele ztotožnit a zjistit, že by se měl zdržovat v bytě ve Štýřicích. Tuto informaci jeli policisté prověřit. Přestože na zvonění u dveří nikdo nereagoval, jeden z policistů si po chvíli všiml, jak se hledaný mladík objevil v okně a snaží se sešplhat po hromosvodu a uprchnout. Dole už na něj ale čekal druhý policista, který ho zadržel.

   

  Zadržený lapka putoval rovnou do policejní cely a nyní čelí obvinění z trestného činu loupež, za což mu hrozí až deset let za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...