Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  NEPOVEDENÁ LOUPEŽ

  Lupič se před policisty snažil utéct oknem!

  06.04.2017 00:30 / krimi google+ twitter facebook

  Teprve devatenáctiletý mladík se v Brně pokusil vyloupit obchod. Z místa činu ale utekl s prázdnou, navíc ho teď policisté vypátrali a hrozí mu vězení!

  nůž lupa
  Na prodavačku vytáhl nůž, ta se ale nenechala rozhodit a lupiče nechala odejít s prázdnou! | Internet

  Mladý lupič si vyhlédnul prodejnu potravin v ulici Remešská. Poté, co si krátce prozkoumal terén, se do prodejny vrátil, tentokrát už s odhodláním a jasným cílem.  

  Když si pro něj policisté přijeli, snažil se jim ještě utéct oknem po hromosvodu!
   

   

  Na prodavačku namířil nůž a dožadoval se vydání peněz. Žena za pultem ale zachovala chladnou hlavu a mladíkovi žádné peníze nevydala. „Ani při opakované výzvě mu prodavačka nevyhověla a řekla mu, že zavolá policii. Pachatel pak z místa utekl s prázdnou,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Cejnková.

   

  Kriminalistům se podařilo pachatele ztotožnit a zjistit, že by se měl zdržovat v bytě ve Štýřicích. Tuto informaci jeli policisté prověřit. Přestože na zvonění u dveří nikdo nereagoval, jeden z policistů si po chvíli všiml, jak se hledaný mladík objevil v okně a snaží se sešplhat po hromosvodu a uprchnout. Dole už na něj ale čekal druhý policista, který ho zadržel.

   

  Zadržený lapka putoval rovnou do policejní cely a nyní čelí obvinění z trestného činu loupež, za což mu hrozí až deset let za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...