Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  VYŘIZOVÁNÍ ÚČTŮ

  V mraze ho ponechal bez bundy a bot svému osudu!

  03.04.2017 08:00 / krimi google+ twitter facebook

  Jablonečtí kriminalisté v těchto dnech dořešili případ z konce minulého roku, kdy si muž (28) svérázným způsobem vyřídil účty se svým známým (27). Nechal ho svlečeného v mrazech daleko od civilizace!

  Rozhledna lupa
  V mraze ho nechal zbitého bez bundy a bot u rozhledny napospas osudu! | Internet

  Agresor si na vyloženě idylickém místě, poblíž rozhledny Slovanka na Jablonecku, vyřídil se svým známým z Liberecka nějaké neshody ohledně peněz.  

  Zmlácenému muži sebral bundu a boty a nechal ho napospas mrazu!
   

   

  Na místo je přivezl jeho další kamarád svým autem. Z ničeho nic požádal agresor o vystoupení, a jelikož šlo o třídveřák, musel vystoupit i zatím nic netušící muž, který to vzápětí pěkně schytal. „Osmadvacetiletý muž opakovanými ranami pěstí zaútočil na 27letého, který po nečekaném útoku upadl na zem. Ani když se ocitl na zemi, útočník v agresivitě nepřestal. Po několika kopech do těla se svým napadením skončil se slovy, aby si 27letý muž sundal oblečení,“ popsal útok policejní mluvčí Vojtěch Robovský.

   

  Ze strachu z další nakládačky si zmlácený muž svlékl bundu a boty. Agresor mu sundané věci sebral, hodil do auta, a jelikož už nejspíš dostatečně ukojil svou touhu po pomstě, spolu s řidičem z místa odjeli a svlečeného ubožáka nechali napospas mrazu.

   

  Zbitý a bez bot došel napadený muž po nějaké době k nejbližšímu stavení, kde mu majitel dovolil si zavolat. Tak uvědomil o případu policii a zavolal si záchranku, která ho převezla do jablonecké nemocnice. Na odcizených věcech způsobil agresor škodu asi čtyř a půl tisíc, své oběti přitom způsobil zranění, která si vyžádala týdenní léčení.

   

  Kriminalisté sdělili pachateli obvinění z trestného činu loupeže, za což mu hrozí až deset let za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...