Neděle 22. července 2018
svátek má Magdaléna, zítra Libor

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  Bestiální násilník!

  Brutalita! Manželku zabil násadou na koště a do družky se pustil nohou od stolu!

  20.01.2016 06:00 / krimi google+ twitter facebook

  Surovec (60) z Klatov brutálním způsobem zmlátil svou o deset let mladší přítelkyni. Kromě ran pěstí a kopanců ji zbil i urvanou nohou od stolu! Jde o známého násilníka, který před roky ubil děsivým způsobem svou manželku! Seřezal ji násadou od koštěte a zraněná žena v ukrutných bolestech dva dny umírala!

  domácí násilí lupa
  Brutální násilník surově zbil družku. Zmlátil ji i nohou od stolu. | ThinkStock

  Za ubití manželky vyfasoval recidivista dvanáctiletý trest a z kriminálu vyšel teprve před rokem. Teď tam zamíří znovu! Své družce totiž způsobil středně těžká poranění hlavy a hrudníku. Zraněná skončila v nemocnici. Kdyby se jí nepodařilo z bytu utéct, mohla dopadnout ještě daleko hůř. 

  Před lety umlátil muž vlastní manželku a odseděl si za to 12 let v base. Na svobodě pobyl rok a už má na krku další útok! O život málem připravil družku!

   

  „Agresor byl značně opilý a svou žárlivost nejprve projevoval slovně. Pak výtky vygradovaly v rány a údery pěstí, kopy nohou a házením věcí z domácnosti. K napadení užil agresor i nohu od jídelního stolu, kterou při svém běsnění vytrhl,“ konstatovala policejní mluvčí Jana Tomková. Na družku vytáhl dokonce i nůž a vyhrožoval jí zabitím. „Ženě se naštěstí podařilo muži vysmeknout a z bytu utéct. Z bezpečí si pak přivolala pomoc. Záchranáři ji převezli do nemocnice,“ doplnila Tomková.

   

  Policisté agresora zadrželi přímo na místě činu. Nejde o žádného nováčka, v trestním rejstříku má celou řádku záznamů násilnického charakteru. Ten nejhorší je z roku 2003, kdy hrůzostrašným způsobem ubil vlastní manželku. Nejdříve ji tloukl pěstmi a pak násadou od koštěte. Lékaře k ní zavolal až ve chvíli, kdy už zjevně umírala. Byl natolik bezcitný, že měl s umírající manželkou ještě pohlavní styk.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...