Sobota 24. března 2018
svátek má Gabriel, zítra Marián
  Bestiální násilník!

  Brutalita! Manželku zabil násadou na koště a do družky se pustil nohou od stolu!

  20.01.2016 06:00 / krimi google+ twitter facebook

  Surovec (60) z Klatov brutálním způsobem zmlátil svou o deset let mladší přítelkyni. Kromě ran pěstí a kopanců ji zbil i urvanou nohou od stolu! Jde o známého násilníka, který před roky ubil děsivým způsobem svou manželku! Seřezal ji násadou od koštěte a zraněná žena v ukrutných bolestech dva dny umírala!

  domácí násilí lupa
  Brutální násilník surově zbil družku. Zmlátil ji i nohou od stolu. | ThinkStock

  Za ubití manželky vyfasoval recidivista dvanáctiletý trest a z kriminálu vyšel teprve před rokem. Teď tam zamíří znovu! Své družce totiž způsobil středně těžká poranění hlavy a hrudníku. Zraněná skončila v nemocnici. Kdyby se jí nepodařilo z bytu utéct, mohla dopadnout ještě daleko hůř. 

  Před lety umlátil muž vlastní manželku a odseděl si za to 12 let v base. Na svobodě pobyl rok a už má na krku další útok! O život málem připravil družku!

   

  „Agresor byl značně opilý a svou žárlivost nejprve projevoval slovně. Pak výtky vygradovaly v rány a údery pěstí, kopy nohou a házením věcí z domácnosti. K napadení užil agresor i nohu od jídelního stolu, kterou při svém běsnění vytrhl,“ konstatovala policejní mluvčí Jana Tomková. Na družku vytáhl dokonce i nůž a vyhrožoval jí zabitím. „Ženě se naštěstí podařilo muži vysmeknout a z bytu utéct. Z bezpečí si pak přivolala pomoc. Záchranáři ji převezli do nemocnice,“ doplnila Tomková.

   

  Policisté agresora zadrželi přímo na místě činu. Nejde o žádného nováčka, v trestním rejstříku má celou řádku záznamů násilnického charakteru. Ten nejhorší je z roku 2003, kdy hrůzostrašným způsobem ubil vlastní manželku. Nejdříve ji tloukl pěstmi a pak násadou od koštěte. Lékaře k ní zavolal až ve chvíli, kdy už zjevně umírala. Byl natolik bezcitný, že měl s umírající manželkou ještě pohlavní styk.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...