Sobota 21. července 2018
svátek má Vítězslav, zítra Magdaléna

  hpl lockers wholesale shower cubicles compact laminate lockers phenolic resin countertops best lockers manufacturer

  OPILÍ VÝTRŽNÍCI

  Chtěli si zazvonit na kostelní zvon!

  03.04.2017 00:20 / krimi google+ twitter facebook

  Dvojice značně opilých mladíků (24 a 22) měla naléhavou potřebu si jít zazvonit na zvon teplického kostela. Starší z mužů navíc pak situaci po příjezdu policistů pěkně vyhrotil!

  Policista. lupa
  Zasahujícímu policistovi vyhrožoval zabitím celé rodiny a podřezáním dcery! | Policejnidenik

  Opilí mladíci si vlivem alkoholu vzali do hlavy, že si zazvoní na kostelní zvon. V cestě jim však stály zamčené dveře svatostánku.  

  Výtržník jednomu z policistů vyhrožoval vyvražděním celé rodiny!
   

   

  Jejich touha byla však natolik naléhavá, že dveře vykopli. Než se však dostali k vytouženému zazvonění, na místo přijela bezpečnostní agentura s policisty v patách. Mladší z výtržníků pak výzvu policistů vyslyšel, vyšel ven a lehl si na zem, se starším měli strážci zákona ještě plné ruce práce.

   

  Starší výtržník pokynů policistů neuposlechl, a tak museli použít donucovací prostředky. To podnapilého muže rozlítilo natolik, že jednomu ze zasahujících policistů, kterého prý zná, začal vyhrožovat zabitím a navíc i vyvražděním celé rodiny, včetně podříznutí jeho dcery,“ uvedl policejní mluvčí Daniel Vítek. Oba byli následně převezeni na služebnu, kde se podrobili dechové zkoušce. Mladší nadýchal 1,4 promile a starší dokonce 1,7.

   

  Zatímco mladší z výtečníků se dopustil „pouze“ přestupku, a tak mu hrozí pouze pokuta, starší se dopustil přečinu vyhrožování s cílem působit na úřední osobu, za což nejspíš stane před soudem. Navíc se při výslechu policistům ještě přiznal ke sprejerství, čímž si navrch přišil ještě poškození cizí věci. Celkově mu tak hrozí až tři roky za mřížemi.

  pop | bleskove.cz

  Komentáře ke článku
  loading...